Budki lęgowe

Budki lęgowe wykonane są ze specjalnego termoplastycznego i utwardzonego tworzywa o dużej gęstości i podwyższonej trwałości co zapobiega rdzewieniu, gromadzeniu się odchodów i gniciu. Budki skonstruowano tak, aby komfort przebywania w nich Twoich ptaków przewyższał standardowe, metalowe budki lęgowe które cechuje zimne i trudne w utrzymaniu spoiwo.

Czytaj więcej

Aktywne filtry

539,90 zł
Budka lęgowa trzyprzegrodowa NB-PR-3BC wykonana jest z tworzywa ABS o dużej gęstości i podwyższonej trwałości co zapobiega rdzewieniu,...
1 099,00 zł
Budka lęgowa sześcioprzegrodowa NB-PR-6FC wykonana jest z tworzywa ABS o dużej gęstości i podwyższonej trwałości co zapobiega...

Wymiary budki lęgowej: 

Wymiary są dostosowane do kur o dużych rozmiarach. Boks ma pochyły dach, który zapobiega przesiadywaniu na nich ptaków. Co więcej, czerwone żaluzje zapewniają kurom prywatność i spokój, niezbędne dla dobrostanu ptaków i efektywnego znoszenia jaj.

Sprzęt nadaje się do hodowli kur na otwartej przestrzeni, na przykład w produkcjach ekologicznych lub w tradycyjnych gospodarstwach. Budkę można postawić na dowolnej płaszczyźnie lub bezpiecznie zamontować na gładkiej powierzchni ściany.

Zalety produktu:

ŁATWA W CZYSZCZENIU – Tworzywo ABS jest niezwykle łatwe w utrzymaniu oraz zapewnia higieniczne i wygodne miejsce dla Twoich kur do wysiadywania jaj. Budkę można z łatwością czyścić odkażać przez długie lata (w przeciwieństwie do metalowych i drewnianych budek).

ZBIERANIE CZYSTYCH JAJ– Nie musisz już szukać jajek na podwórku. Kury mają zapewnione dyskretne miejsce do składania jaj w ciszy i spokoju. Czyste i nienaruszone jaja są dostępne do zebrania w tylnej części budki, znajdującej się pod pokrywką.

ZASŁONY OCHRONNE - Budki lęgowe są wyposażone w luksusowe czerwone zasłony zapewniające prywatność, spokój i ciszę każdej kurze w kurniku.

ŁATWE UTRZYMANIE – Po umyciu budka lęgowa będzie wyglądać jak nowa! Tworzywo ABS jest trwałe i zapewnia najbardziej sanitarne i higieniczne warunki dla Twoich kur przydomowych.

ZAPOBIEGANIE PRZESIADYWANIU KUR- Skośny dach zapobiega przesiadywaniu kur na dachu