Budka Lęgowa - 1 Przegroda (tylne zbieranie jaj)

Budka Lęgowa - 1 Przegroda (tylne zbieranie jaj)

Budki lęgowe
NB-PR-1BC

Budka lęgowa jednoprzegrodowa NB-PR-1BC wykonana jest z tworzywa ABS o dużej gęstości i podwyższonej trwałości co zapobiega rdzewieniu, gromadzeniu się odchodów i gniciu. Budkę skonstruowano tak, aby komfort przebywania w nich drobiu przewyższał standardowe, metalowe budki lęgowe które cechuje zimne i trudne w utrzymaniu spoiwo. Wymiary są dostosowane do kur o dużych rozmiarach. Boks jest niezwykle komfortowy dla ptaków, czerwone żaluzje zapewniają kurom prywatność i spokój, niezbędne dla ich dobrostanu i efektywnego składania jaj. Zniesione, czyste jaja lądują w tylnej części budki w stanie nienaruszonym, gotowe do zebrania.

Sprzęt wyprodukowany został w Europie, przez producenta z ponad 40-letnim doświadczeniem. Produkt jest wyjątkowo praktyczny i trwały.

Nasze produkty objęte są 12-miesięczną gwarancją sklepu internetowego Bio-Eggs. W przypadku takiej konieczności zapewnimy łatwą i szybką procedurę zwrotu.

Klienci, którzy nam zaufali

Logotypy Strona_New.png

199,90 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Trwałość wykonania

Budka lęgowa, jednoprzegrodowa wykonana jest ze specjalnego termoplastycznego i utwardzonego tworzywa o dużej gęstości i podwyższonej trwałości co zapobiega rdzewieniu, gromadzeniu się odchodów i gniciu. Budkę skonstruowano tak, aby komfort przebywania w nich Twoich ptaków przewyższał standardowe, metalowe budki lęgowe które cechuje zimne i trudne w utrzymaniu spoiwo. Wymiary są dostosowane do kur o dużych rozmiarach. Boks ma pochyły dach, który zapobiega przesiadywaniu na nich ptaków.

Gniazdo lęgowe sprzyjające znoszeniu jaj

Co więcej, czerwone żaluzje zapewniają kurom prywatność i spokój, niezbędne dla dobrostanu ptaków i efektywnego znoszenia jaj.

Sprzęt nadaje się do hodowli kur na otwartej przestrzeni, na przykład w produkcjach ekologicznych lub w tradycyjnych gospodarstwach. Budkę można postawić na dowolnej płaszczyźnie lub bezpiecznie zamontować na gładkiej powierzchni ściany.

Zbieranie czystych jaj

Nie musisz już szukać jajek na podwórku. Kury mają zapewnione dyskretne miejsce do składania jaj w ciszy i spokoju. Czyste i nienaruszone jaja są dostępne do zebrania w tylnej części budki, znajdującej się pod pokrywką.

Zasłony ochronne

Budki lęgowe są wyposażone w luksusowe czerwone zasłony zapewniające prywatność, spokój i ciszę każdej kurze w kurniku.

Łatwe utrzymanie

Po umyciu budka lęgowa będzie wyglądać jak nowa! Tworzywo ABS jest trwałe i zapewnia najbardziej sanitarne i higieniczne warunki dla Twoich kur przydomowych.

Wygoda dla Ciebie, komfortowe gniazdo dla Twoich kur

Tworzywo ABS jest niezwykle łatwe w utrzymaniu oraz zapewnia higieniczne i wygodne miejsce dla Twoich kur do wysiadywania jaj. Budkę można z łatwością czyścić i odkażać przez długie lata (w przeciwieństwie do metalowych i drewnianych budek).

Zapobieganie przesiadywania kur

Skośny dach zapobiega przesiadywaniu kur na dachu.

Cimuka
NB-PR-1BC
2 szt.

Marka:

Cimuka

Model:

NB-PR-1BC

Materiał:

Tworzywo ABS

Wymagany montaż:

Tak

Pojemność:

1 kura o dużych rozmiarach

Kolekcja jajek:

Tył

Wymiary po montażu: dł. 31.5 cm x szer. 56 cm x wys. 61 cm

Wymiary wnętrza lęgowego: dł. 30 cm x szer. 36 cm

Wysokość wnętrza lęgowego: przód 32 cm, tył 36 cm

Wymiary opakowania: dł. 58 cm x szer. 40 cm x wys. 8 cm

Waga: 3 kg