Akcesoria do Inkubatorów

Akcesoria i cześci zamienne do inkubatorów i wylęgarek.

Oferujemy separatory do jaj przepiórczych i gęsich wykonane z tworzywa sztucznego bezpiecznego dla żywności. Są stabilne, łatwe w czyszczeniu oraz montażu. Separatory mają rozmiar optymalny dla wielkości jaj danego rodzaju ptactwa, aby możliwie najlepiej zabezpieczyć jaja przed ewentualnymi uszkodzeniami podczas inkubacji.

Czytaj więcej

Aktywne filtry

299,90 zł
Zamienny adapter do obracarek jaj w inkubatorze serii HB.
449,00 zł
Zamienny siłownik do inkubatorów serii HB.
699,90 zł
Ten panel sterowania jest przeznaczony do naszych inkubatorów CT i HB. Panele sterowania kontrolują temperaturę i wilgotność w inkubatorze, a...
119,90 zł
Zapasowy nawilżacz Humisonic do naszych inkubatorów CT i HB.

Dostępne rozdzielacze jaj są zintegrowane z systemem Conturn. Sprawdzą się więc idealnie we wszystkich urządzeniach do inkubacji oraz klucia drobiu, które mogą Państwo znaleźć w naszym sklepie, na przykład w inkubatorach do wylęgu jaj.

Separatory do jaj w wielu wersjach

Poszczególne separatory do jaj różnią się od siebie dokładną konstrukcją. Niektóre z nich zostały stworzone o jajach niewielkich, zwłaszcza przepiórczych, podczas gdy inne mieszczą jaja gęsie lub pawie. Wybierając odpowiedni produkt, warto skupić się na typie prowadzonej działalności. Separatory można umieszczać bezpośrednio w inkubatorach lęgowych, dzięki czemu w trakcie transportowania maszyn z zawartością nie dojdzie do przypadkowego obijania się jaj, co skutkowałoby dużymi stratami. Separatory dostępne w naszym asortymencie cechują się przede wszystkim wytrzymałą konstrukcją, która sprawdzi się dobrze nawet w specyficznych warunkach niezbędnych do wylęgu piskląt.

Dostępne separatory są kompatybilne z mechanizmem Conturn. To automatyczne obracarki, które są wykorzystywane w celu chowu piskląt bez ingerencji hodowcy. Takie produkty mogą być więc stosowane w wielu maszynach wykorzystywanych do inkubacji, wylęgu, a następnie wzrostu młodych osobników. Separatory do jaj wykonano z tworzyw sztucznych. To materiały odporne m.in. na działanie wilgoci i wysokiej temperatury, czyli warunków panujących w większości inkubatorów. Pozwalają one również na łatwe utrzymanie w czystości. Takie separatory mogą być stosowane wielokrotnie, cechując się długą żywotnością. Ułożone na specjalnych podstawkach zapewniają odpowiednie rozłożenie jaj, zabezpieczając je przed przesuwaniem czy obiciem. Zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym asortymentem.