O nas

Produkty dostępne na sklepie Bio-eggs

Bio Eggs jest liderem w branży drobiu hodowlanego na skalę profesjonalną i hobbystyczną. Jesteśmy jedynym polskim dystrybutorem wyposażenia marki Cimuka powstałej w 1981 roku, marki znanej i cenionej za długoletnie działania w branży, inwestycje w rozwój produktów do hodowli drobiu i inkubacji jaj.

Bio Eggs to obecnie najbardziej doświadczona firma na rynku, czego wyznacznikiem jest najwyższa jakość i wydajność produktów, które udostępniamy na rynku polskim i niemieckim. Nasze produkty charakteryzują się najlepszym standardem materiałów oraz modułową budową która umożliwia sprawny i szybki montaż. Materiały użyte do wykonania są odporne na uszkodzenia, cechują się wysokim stopniem sanitarno-higienicznym a ich modułowa budowa umożliwia sprawny i szybki montaż. Systemy takie jak AirrouteTM Plus czy HatcheCO2TM gwarantują minimalne zużycie energii elektrycznej co daje najwyższą oszczędność w zużyciu energii ze wszystkich produktów obecnie dostępnych na rynku.

W naszej ofercie znajduje się między innymi szeroki zakres inkubatorów do wylęgu jaj, obracarek, odchowalników, systemów klatkowych dla drobiu, skubarek pierza, a także szereg pomocnych akcesoriów do wyposażenia. Cały asortyment dostępny na naszej stronie objęty jest gwarancją producenta, ważnej na terenie całego kraju.

W razie dodatkowych pytań jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji w siedzibie firmy zlokalizowanej w Rzeszowie, pod numerem telefonu +48 692 219 773, na naszym profilu na Facebooku oraz na czacie widocznym na stronie. Zachęcamy również do odwiedzania sekcji bloga z naszymi artykułami po dawkę przydatnych informacji.

Życzymy udanych zakupów!