Kotły do Moczenia Pierza

Kotły elektryczne do moczenia pierza stosuje się do rozluźnienia mięśni drobiu trzymających pióra oraz mieszków włosowych w środowisku wodnym, tuż przed przystąpieniem do procesu odpierzania. Dostępne w naszej ofercie kotły posiadają nóżki wykonane z chromowanej stali nierdzewnej, dla lepszej trwałości i odporności na korozję.

Czytaj więcej

Aktywne filtry

2 999,00 zł
Kocioł elektryczny do moczenia pierza o pojemności 95 litrów wykonany jest w 100% z wysokiej jakości chromowanej stali nierdzewnej. Wyposażony...
2 499,00 zł
Kocioł elektryczny do moczenia pierza o pojemności 50 litrów wykonany jest w 100% z wysokiej jakości chromowanej stali nierdzewnej. Wyposażony...

Kotły do moczenia pierza wyposażone są w grzałki rurkowe, które doprowadzają wodę do odpowiedniej temperatury. Kontrola temperatury zapewniana jest automatycznie przez termostat. Na dole kotła znajduje się specjalny zawór, dzięki któremu usuwanie brudnej wody z urządzenia jest bardzo łatwe.

Dostępne warianty kotłów

Oferujemy kotły elektryczne samodzielne lub z mieszadłem o dwóch średnicach – 40 lub 50 cm. Dzięki automatycznemu mieszadłu pióra są znacznie dokładniej namaczane, przez co następny etap, czyli usuwanie pierza, jest jeszcze szybszy i bardziej precyzyjny.

W celu zapewnienia jeszcze lepszej kontroli temperatury do produktu dołączony jest cyfrowy termometr zanurzeniowy WT01.