Klatki dla Drobiu

Zaprojektowane przez doświadczonych specjalistów klatki dla drobiu zachowują najwyższe standardy higieny dzięki plastikowej, zintegrowanej budowie, która jest łatwa do czyszczenia. Klatki zostały stworzone przy użyciu nowoczesnej technologii ComfortplusTM, opracowanej przez cenioną turecką firmę Cimuka. Karmnik zamontowany wzdłuż podstawy skonstruowany został w sposób, który zapobiega rozrzucaniu pokarmu, co wiąże się z dodatkową oszczędnością.

Czytaj więcej

Aktywne filtry

299,00 zł
Klatka dla przepiórek   BYK-01-1K  to produkt typu Premium wykonany z  najwyższej jakości materiałów  co sprawia, że jest...
459,00 zł
Klatka dla przepiórek BYK-0 2 -1K to produkt typu Premium wykonany z najwyższej jakości materiałów co sprawia, że...
899,00 zł
Klatka dla przepiórek BYK-0 3 -1K to produkt typu Premium wykonany z najwyższej jakości materiałów co sprawia, że...
1 399,00 zł
Klatka dla przepiórek BYK-0 3 - 2 K to produkt typu Premium wykonany z najwyższej jakości materiałów co...
1 799,00 zł
Klatka dla przepiórek BYK-0 3 - 3 K to produkt typu Premium wykonany z najwyższej jakości materiałów co...
2 299,00 zł
Klatka dla przepiórek BYK-0 3 - 4 K to produkt typu Premium wykonany z najwyższej jakości materiałów co...
2 699,00 zł
Klatka dla przepiórek BYK-0 3 - 5 K to produkt typu Premium wykonany z najwyższej jakości materiałów co...
599,00 zł
Klatka dla przepiórek BYK-0 3 - TA to produkt typu Premium wykonany z najwyższej jakości materiałów co sprawia, że...
349,00 zł
Klatka dla  kuropatw   KYK -01-1K to produkt typu Premium wykonany z najwyższej jakości materiałów co sprawia, że...

Klatki dla drobiu wyposażone są w system poidła kropelkowego. Profesjonalny zbiornik wody umożliwia łatwe pojenie. Klatki dla drobiu wzmocniono za pomocą profili aluminiowych, dzięki czemu charakteryzuje je zwiększona wytrzymałość i trwałość. Możliwy łatwy demontaż wszystkich elementów. Klatki są w stanie pomieścić od 5 do 250 ptaków.

Dostępne rodzaje klatek

W swojej ofercie posiadamy 9 modeli klatek dla drobiu, a każdy z nich przeznaczony jest do różnych potrzeb ptactwa na każdym etapie ich rozwoju. U nas mogą kupić Państwo klatki dla kur, kaczek, przepiórek oraz kuropatw. Klatki występują w kilku wariantach wysokościowych oraz ilości kondygnacji — od dwóch do pięciu pięter. Zaopatrzone są w nierdzewną, zabezpieczoną przed kontaktem z pisklętami grzałkę. Zautomatyzowany system otwierania i zamykania daje hodowcy pełną kontrolę oraz bezpieczeństwo transportu drobiu.

Funkcjonalne klatki dla drobiu

Klatki dla drobiu zostały zaprojektowane w taki sposób, by zminimalizować liczbę czynności niezbędnych do wykonania w hodowli. W ich skład wchodzą m.in. karmidła eliminujące rozrzucanie karmy oraz specjalne przewody i filtry, które zapobiegają powstawaniu glonów w poidełkach. Wiele dostępnych klatek dla kaczek, kur czy przepiórek umożliwia również dodanie kondygnacji bez konieczności kupowania kolejnego egzemplarza. Takie produkty wyposażono w koła – dzięki temu można łatwo zmieniać ich lokalizację, a po postawieniu w docelowym miejscu istnieje opcja zablokowania konstrukcji. Oferujemy też produkty niezbędne do inkubacji jaj, z których wykluwają się dorosłe kury – mowa tu m.in. o koszach wylęgowych. Są one niezbędne w każdej hodowli, gdzie przeprowadza się chów kur, rozpoczynając od inkubacji jaj.