Inkubatory do jaj duże

Nowoczesne inkubatory lęgowe z serii HB dostępne są w pojemności 175, 350 i 500 oraz 700 jaj kurzych. Łącznie oferujemy dwanaście różnych modeli o trzech przeznaczeniach. W modelach łączonych oznakowanych kodem C jedną komorę podzielono na dwie części — inkubacyjną i klujnikową.  Standardowo służą one tylko do częściowego załadunku, jednak z wykorzystaniem tacy Flexy35Y jako kosza lęgowego i przy dodatkowym zamocowaniu pokrywy lęgowej można używać je również do całkowitego załadunku.

 

Czytaj więcej

Aktywne filtry

5 699,00 zł
Inkubator do jaj HB350 C to produkt w pełni automatyczny . Wykonany z najwyższej jakości materiałów , dzięki czemu jest trwały i...
6 499,00 zł
Inkubator do jaj HB500 C to produkt w pełni automatyczny . Wykonany z najwyższej jakości materiałów , dzięki czemu jest trwały i...
7 599,00 zł
Inkubator do jaj HB700 S  to produkt w pełni  automatyczny . Wykonany z  najwyższej jakości materiałów , dzięki czemu jest  trwały i...
3 999,00 zł
Wylęgarka - Klujnik jaj HB175 H to produkt w pełni automatyczny . Wykonany z najwyższej jakości materiałów , dzięki czemu jest trwały i...

Automatyczne inkubatory serii HB oznakowane kodem S używane są w czasie rozwoju embrionalnego piskląt, do trzech ostatnich dni inkubacji. Jednak po zamocowaniu tac Flexy35Y, które mogą służyć za kosze lęgowe, można używać ich również do pełnego załadunku. Modele oznakowane kodem H są przeznaczone do użytkowania w czasie ostatnich trzech dni procesu wylęgania się. System niezależnych półek oraz możliwość swobodnego dostępu do każdej kondygnacji sprawiają, że inkubacja staje się bezpieczna i skuteczna, a dbanie o czystość urządzenia dużo łatwiejsze.

Wylęgarki Kluniki - Seria HB

Wylęgarki Klujniki serii HB wyposażono w doskonale izolowaną komorę i w pełni zautomatyzowany system wykluwania, który gwarantuje bardzo dobre wyniki hodowli. W serii Hb dostępne są  klujniki o pojemności 175, 350 i 500 oraz 700 jaj kurzych. Łącznie dostępnych jest 12 różnych modeli o 3 różnych przeznaczeniach. W modelach łączonych oznakowanych kodem C w jednej komorze wydzielono część inkubacyjną i klujnikową.  Modele te standardowo wykorzystywane są do częściowego załadunku, jednak z wykorzystaniem tacy Flexy35Y jako kosza lęgowego i przy dodatkowym zamocowaniu pokrywy lęgowej można używać je również do całkowitego załadunku.

Modele oznakowane kodem S używane są w czasie rozwoju embrionów do 3 ostatnich dni procesu inkubacji, jednak po zamocowaniu tac Flexy35Y, które mogą służyć za kosze lęgowe, można używać je również do całkowitego załadunku. Modele oznakowane kodem H są przeznaczone do użytkowania w czasie ostatnich 3 dni procesu inkubacji. System niezależnych półek oraz możliwość swobodnego dostępu do każdej kondygnacji sprawiają, że inkubacja staje się niezwykle łatwa.

Solidne inkubatory ze stali nierdzewnej

Nowoczesne inkubatory lęgowe serii HB zostały wykonane ze stali anodowanej, czyli ze stali poddanej specjalnej obróbce, po której powierzchnia materiału staje się twardsza i odporniejsza na różnego rodzaju uszkodzenia, czy na korozję. Wpływa to na dużo dłuższą żywotność sprzętu i wygodniejsze użytkowanie. Mechanizm wewnętrzny inkubatora również tworzy stal nierdzewna oraz chrom.

Urządzenia posiadają nowoczesny system wilgotności Humisonic TM, system wentylacji Airroute TM Plus oraz system obracania automatycznego TurnX TM.

System monitorujący poziom wilgotności HumisonicTM

Nasze Inkubatory zawsze utrzymują wewnętrzną temperaturę i wilgotność zgodną z ustawionymi parametrami. Nasz system Humisonic TM zapewnia na bieżąco wilgotność w inkubatorze. Należy jedynie wcześniej uzupełnić wodę w górnym i dolnym zbiorniku. 

System wentylacji AirrouteTM

Nasz system wentylacji AirRoute TM ma certyfikat IP55 a do tego zużywa minimalną ilość energii. System chroni przed zmianami napięcia i oferuje pierwszą w swojej klasie ochronę przed kurzem i wilgocią. Możesz mieć pewność, że system rozprowadzi i utrzyma tę samą temperaturę i wilgotność w całym inkubatorze. 

System obracania automatycznego TurnX TM jest systemem obracania tac, który opracowaliśmy dla serii Hb oraz serii produkcyjnej (przemysłowej). Mechanizmy obracania tac o potencjale do 4800 jaj wyróżniają się bardzo niskim zużyciem energii na poziomie ok 12W. Wszystkie części nośnika TurnXTM zostały wykonane z materiału chromowo-stalowego o jakości SS304. Wszystkie silniki liniowe produkowane są w klasie ochrony IPX6 i są odporne na działanie wilgoci i kurzu.