Palce do Skubarek

Wykonane z naturalnego kauczuku palce do skubarek dostosowane są do urządzeń znajdujących się w naszej ofercie. Za ich pomocą odpierzanie przebiega zawsze szybko i sprawnie – palce do skubarki pozwalają na pozbycie się piór nawet z trudno dostępnych miejsc w okolicy skrzydeł i kupra. Ponadto miękki materiał użyty do ich produkcji całkowicie ogranicza możliwość wystąpienia uszkodzeń skóry ptactwa – podczas skubania nie dochodzi do jej obcierania. Palce do skubarki są całkowicie bezpieczne w eksploatacji.

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Przemyślana konstrukcja produktu

Każdy typ palców do skubarek został specjalnie zaprojektowany z myślą o konkretnym rodzaju ptactwa. Pod uwagę zostały wzięte różne cechy piór, w tym ich grubość oraz długość. Dzięki temu możliwe jest dokładne i bezproblemowe pozbycie się nawet najbardziej uciążliwych piór, bez naruszania stanu skóry zwierzęcia. Przemyślany, stożkowy kształt wpływa na większą wytrzymałość palców, co wiąże się z dłuższą i bezproblemową eksploatacją. Niemniej są to oczywiście części wymienne, a zamontowanie nowych palców nie stanowi większego problemu. Ich dokładnie dobrana średnica gwarantuje stabilność montażu.

Producent gwarantuje całkowite bezpieczeństwo użytkowania oraz spełnianie norm narzędzi, które mogą mieć styczność z żywnością. Pozwala to Państwu na profesjonalne przygotowanie ptactwa z gospodarstwa do sprzedaży przy pomocy specjalistycznych urządzeń.

Wysokiej jakości palce do skubarek

Palce do skubarki zostały wykonane z naturalnego kauczuku. Dzięki temu są one elastyczne i bardzo wytrzymałe. Miękki, a zarazem elastyczny materiał zapewnia skuteczne i dokładne odpierzanie bez ryzyka uszkodzenia skóry. Konkretne modele dostępnych produktów pasują do określonych skubarek do drobiu – ogromne znaczenie ma przede wszystkim dopasowanie odpowiedniej średnicy do otworu w urządzeniu. Palce do skubarki są wytrzymałe, ale jedynie w sytuacji, gdy są przechowywane i wykorzystywane w odpowiedni sposób – to produkty, których można używać w pomieszczeniach, gdzie nie panują niskie temperatury i nadmierne nasłonecznienie. Właściwie eksploatowane palce zapewniają doskonałą żywotność przez długi czas. Niektóre z nich mogą być stosowane także w maszynach wykorzystywanych do czyszczenia warzyw, o konstrukcji podobnej do skubarek.

Każdy model palców do skubarek w naszym asortymencie ma konstrukcję dopasowaną do upierzenia konkretnego gatunku ptaków. Wybierając odpowiedni produkt, warto skupić się na jego przeznaczeniu. Niektóre warianty są bowiem dłuższe i mają więcej żłobień niż inne. To wyroby odporne przede wszystkim na ścieranie, które towarzyszy procesowi odpierzania. Warto kupować je w zestawach – w skład skubarek wchodzi bowiem wiele egzemplarzy takich produktów, pozwalając na szybkie usuwanie upierzenia. Dostępne palce są łatwe w montażu, dlatego w razie konieczności można wymienić je w zaledwie kilka minut. Pasują m.in. do skubarek wchodzących w skład naszej oferty. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym asortymentem!