Klatka dla Przepiórek - BYK Mini

Klatka dla Przepiórek - BYK Mini

BYK-01-1K

Klatka dla przepiórek BYK-01-1K to produkt typu Premium wykonany z najwyższej jakości materiałów co sprawia, że jest niezwykle trwały. Klatka jest zaprojektowana i zrealizowana z dbałością o każdy szczegół.

Produkt wyprodukowany w Europie, przez producenta z 40-letnim doświadczeniem, z wykorzystaniem opatentowanej technologii ComfortPlast TM. Klatka ma modułową konstrukcję z funkcją automatycznego zbierania jaj. Jest to obecnie jedyny produkt na rynku, który - dzięki kilku innowacyjnym rozwiązaniom - umożliwi utrzymanie hodowli przepiórek na tak wysokim poziomie sanitarno-higienicznym. Posiada w komplecie kratownice do pokarmu, które obniżą poziom strat pożywienia nawet do 30% co przełoży się na dużą oszczędność portfela hodowcy.

Klatka objęta jest 12-miesięczną gwarancją sklepu internetowego Bio-Eggs. W przypadku takiej konieczności zapewnimy łatwą i szybką procedurę zwrotu.

Klienci, którzy nam zaufali

Logotypy Strona_New.png

299,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Możliwośc płatności ratalnej Santander.

Ilość

Klatka Premium o podwyższonym standardzie

Klatka BYK-01-1K została stworzona z myślą o hodowli przepiórek.

Sprzęt wykonany jest z tworzywa ABS, w technologii ComfortPlast TM. Nie zawiera elementów stalowych ani metalowych, zatem jest w 100% odporny na rdzę. Jest to klatka Premium, o modułowej budowie przeznaczona do hodowli przepiórek, z wbudowaną funkcją zbierania jaj. Idealnie sprawdzi się w hodowli niosek przepiórczych, znoszących jaja konsumpcyjne lub jaja lęgowe. Produkt ten charakteryzuje się uniwersalnym zastosowaniem, doskonale sprawdzi się zarówno w niewielkich, średnich, jak i dużych hodowlach, bez względu na to, czy są to małe gospodarstwa domowe, czy przemysłowe. Znakomicie spełni swoje zadania na wszystkich etapach hodowli, obejmując odchów, zbieranie jaj, tuczenie oraz zimowanie przepiórek.

Komfort i bezpieczeństwo przepiórek

Projekt klatek został opracowany we współpracy z Muhterem Aydoganem, wybitnym doktorem weterynarii i zootechniki. Jego praca oparta na długotrwałych badaniach nad bezpieczeństwem i dobrym samopoczuciem ptaków zaowocowała stworzeniem sprzętu doskonałego pod każdym względem. W klatkach zastosowana została starannie dobrana kolorystyka, co ma na celu zwiększenie poczucia przestrzeni dla ptaków, przyczyniając się tym samym do poprawy ich dobrostanu. Kolorystyka została celowo dobrana, mając na uwadze komfort i psychologię ptaków, aby stworzyć dla nich warunki sprzyjające zdrowemu rozwojowi. Ten szczegółowy wybór kolorów to integralna część dbałości o dobrostan ptaków, co sprawia, że nasze klatki są nie tylko funkcjonalne, ale także projektowane z myślą o zdrowiu i komforcie przepiórek. Ponieważ priorytetem jest zapewnienie przepiórkom warunków bezpieczeństwa oraz komfortu to w tym konkretnym modelu zalecana liczba ptaków, która gwarantuje im odpowiednią przestrzeń, wynosi pięć (5) sztuk. Umożliwi im to swobodny rozwój. Konstrukcja klatki pozwala również na odpowiednie dostosowanie do hodowli najmłodszych przepiórek.

Wysoki poziom sanitarny

Dodatkową zaletą produktu jest możliwość utrzymania hodowli w niezmiernie higienicznych warunkach. Przymocowane poidła smoczkowe z filtrem, połączone są ze zbiornikiem wody automatycznym i praktycznym niplem z funkcją redukcji przepływu wody. Posiada on zwężony kroplomierz, zapobiegający wszelkiemu zmoczeniu wewnątrz klatki, co z kolei pozwala utrzymać środowisko funkcjonowania ptaków w czystości i bez drobnoustrojów.

Oszczędność czasu i pieniędzy dla Ciebie

Karmidła dla przepiórek zaopatrzone są w czerwone kratownice na paszę, które eliminują problem rozrzucania pokarmu, a tym samym zapobiegają niepotrzebnym stratom pożywienia nawet o 30%. To z kolei przekłada się na oszczędność, znacząco redukując nasze koszty hodowli.

W dolnej części klatki znajdują się specjalne tacki, które nie tylko skutecznie zbierają jaja, eliminując wszelkie zanieczyszczenia praktycznie do zera, ale także pozwalają na wygodne gromadzenie jaj w jednym miejscu. Dodatkowo, zastosowane specjalne tace na odchody sprawiają, że czyszczenie klatki staje się prostsze, co pozwala zaoszczędzić cenny czas i utrzymać sprzęt w doskonałym stanie higienicznym.

Trwały i wytrzymały sprzęt

Zastosowanie wyprofilowanego tworzywa odpornego na rdzę do wykonania podłoża klatek ma na celu zapewnienie trwałości i długowieczności sprzętu. W przeciwieństwie do powszechnie dostępnych elementów metalowych, takich jak ocynkowane czy stalowe, które są podatne na rdzewienie w krótkim czasie, nasz sprzęt będzie służył przez długi okres, co gwarantuje długotrwałą satysfakcję z jego użytkowania.

Klatka idealna dla hodowli ras przepiórek: Coturnix, Bobwhite, California, Japanese, King, Blue Scale, Gambel's

Szczególnie polecana dla gospodarstw domowych, małych hodowców drobiu, hobbystów, rolników mało-powierzchniowych, szkółek.

Cimuka
BYK-01-1K
3 szt.

Elastyczne podłoże z włókniny

Podłoga z tworzywa wykonana w technologii ComfortPlast TM została zaprojektowana głownie z myślą o koniczynach przepiórek. Owalna struktura zapobiega powstawaniu problemów z nóżkami i pazurkami. Elastyczna, lecz płaska podłoga sprawia, że chodzenie, stanie, procesy prokreacji i krycia odbywają się w dużo bardziej komfortowych warunkach. Skutkuje to wyższym wskaźnikiem produkcji jaj i oczywiście dużo mniejszą ilością problemów z łapkami. Podłoga eliptyczna w systemie ComfortPlus TM zastępuje typowe dla innych producentów podłoże ze stali ocynkowanej. Dzięki temu nasze podłogi są odporne na rdzę, bezpieczne, bardzo wygodne i stwarzające niezwykle higieniczne środowisko dla przepiórek.

Taca zbierająca jaja

Pochylona pod odpowiednim kątem, eliptyczna podłoga umożliwia bezproblemowe turlanie się nienaruszonych jaj na tace znajdujące się poniżej. Usunięcie jaj z pomieszczenia, gdzie przebywają przepiórki zabezpiecza je przed zniszczeniem oraz zapewnia nieskazitelną czystość jaj, które są wolne od wszelkich zabrudzeń. Co ważne, zastosowanie tac umożliwi nam zbieranie jaj, bez najmniejszego przeszkadzania naszym ptakom, a wszyscy wiemy, że to istotna kwestia:)

Higieniczna taca na odchody

Specjalna głęboka taca na odchody umożliwia sprawne utylizowanie zanieczyszczeń i efektywny proces czyszczenia klatki. Taca jest wysuwna, co usprawnia i przyspiesza proces czyszczenia. Zastosowany mechanizm zapobiega rozwojowi szkodliwych substancji, takich jak bakterie czy drobnoustroje oraz całkowicie eliminuje je z przestrzeni życiowej ptaków.

Inteligentne karmidła z kratownicą

Klatki wyposażone są w duże karmidła ciągnące się wzdłuż całej klatki. Dzięki ich modułowej budowie bardzo łatwo się je montuje i czyści. Duża pojemność karmideł pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu na karmienie piskląt. Odporne na wstrząsy, czerwone kratownice umieszczone na wysuwnej tacy zostały skonstruowane tak, aby zmniejszyć straty paszy, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz klatki. Zdejmowane korytko mieści 2,3 kg paszy. Nasi klienci oszczędzają do 30% więcej paszy dzięki elastycznym i odpornym na wstrząsy kratownicom.

Poidła automatyczne

Zbiornik na wodę wielokrotnego użytku o pojemności 3,8 litra dostarcza przefiltrowaną wodę do poideł zamontowanych wewnątrz klatki. Poidło z mechanizmem antyprzeciekowym ma możliwość ustawiania/ zmiany wysokości. System pojenia zapobiega niechcianej wilgoci i sprzyja utrzymaniu najwyższego poziomu higieny. Zestaw zawiera specjalny starter poidłowy niezbędny w 1-2 tygodniach odchowywania.

Marka:

Cimuka

Model:

BYK-01-1K

Technologia:

ComfortPlast TM

Materiał:

Tworzywo ABS

Wkład w montaż:

Średni

Zalecane umiejscowienie:

Pomieszczenie zamknięte, najlepiej o stałej temperaturze

Wymiary po montażu: dł. 30 cm x szer. 61 cm x wys. 46 cm

Wymiary wewnętrzne: dł. 66 cm x szer. 33 cm x wys. przód 23,6 cm x wys. tył 19 cm

Wymiary opakowania: dł. 66 cm x szer. 33 cm x wys. 13 cm

Waga: 3,6 kg