Kocioł elektryczny do moczenia pierza - 50 cm

Kocioł elektryczny do moczenia pierza - 50 cm

YL-FW50-E

Kocioł elektryczny do moczenia pierza o pojemności 95 litrów wykonany jest w 100% z wysokiej jakości chromowanej stali nierdzewnej. Wyposażony jest w bęben o średnicy 50cm.

Kocioł elektryczny zaopatrzony jest w automatyczny termostat, na którym można łatwo ustawić żądaną temperaturę. Bojler ze stali nierdzewnej nie tylko podgrzewa wodę do wybranej temperatury, ale utrzymuje ją na stałym poziomie. W celu zapewnienia jak najdokładniejszej kontroli temperatury do produktu dołączony jest cyfrowy termometr zanurzeniowy.
Kocioł wyprodukowany został w Europie, przez producenta z ponad 40-letnim doświadczeniemZestaw jest wyjątkowo praktyczny, wydajny oraz uniwersalny.

Nasze produkty objęte są 12-miesięczną gwarancją sklepu internetowego Bio-Eggs. W przypadku takiej konieczności zapewnimy łatwą i szybką procedurę zwrotu.

2 999,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Ilość

Kocioł elektryczny do parzenia drobiu

Kocioł elektryczny do moczenia pierza o pojemności 95 litrów wykonany jest w 100% z wysokiej jakości chromowanej stali nierdzewnej. Kocioł wyposażony jest w bęben o średnicy 50cm.

Parzenie drobiu przed skubaniem jest bardzo ważne, aby rozluźnić mieszki włosowe i mięśnie utrzymujące pióra. Proces odpierzenia przebiega wówczas gładko i bez uszkadzania skóry. Każdy rodzaj drobiu wymaga innej temperatury i czasu parzenia. Zbyt długi czas zanurzenia może spowodować zagotowanie niektórych części mięsa i skóry, jak również problemy podczas skubania.

Precyzyjne regulowanie temperatury w kotle

W konstrukcji sprzętu zadbano o każdy szczegół tak, aby proces moczenia pierza przeprowadzony był bardzo dokładnie. Elektryczny kocioł wyposażony jest w automatyczny termostat, na którym można łatwo ustawić żądaną temperaturę. Bojler ze stali nierdzewnej nie tylko podgrzewa wodę do wybranej temperatury, ale utrzymuje ją na stałym poziomie podczas pracy. W celu zapewnienia jak najdokładniejszej kontroli temperatury do produktu dołączony jest cyfrowy termometr zanurzeniowy WT01.
Sprawny proces moczenia pierza

Woda utrzymuje optymalną zalecaną temperaturę podczas gotowania. W pakiecie znajduje się praktyczna wkładka zanurzeniowa specjalnie zaprojektowana do skutecznego nawilżania, wyjmowania i rozdzierania skóry drobiu. Po zakończeniu procesu moczenia możesz po prostu opuścić wodę z bojlera przez zawór spustowy. 

Cimuka
YL-FW50-E

Kurczak: 4-5

Kaczka: 4-5

Indyk: 1-2

Gęś: 1-2

Przepiórka: 20-30

Kuropatwa: 3-4

Bażant: 3-4

Marka:

Cimuka

Model:

YL-FW50-E

Materiał:

Stal nierdzewna chromowana

Wymagany montaż:

Nie

Moc grzewcza

4500W (220V 50Hz)

Głębokość bębna

48cm

Średnica bębna

50cm

Pojemność

95 l

W zestawie

Cyfrowy termometr zanurzeniowy WT01

Wkładka zanurzeniowa

Wymiary: dł. 61 cm x szer. 53 cm x wys. 63 cm

Wymiary opakowania: dł. 57 cm x szer. 57 cm x wys. 65 cm

Waga: 14,2 kg