Budka Lęgowa (Przednia, 3 kury)

Budka Lęgowa - 3 Przegrody (przednie zbieranie jaj)

Budki lęgowe
NB-PR-3FC

Budka lęgowa trzyprzegrodowa NB-PR-3FC wykonana jest z tworzywa ABS o dużej gęstości i podwyższonej trwałości co zapobiega rdzewieniu, gromadzeniu się odchodów i gniciu. Budkę skonstruowano tak, aby komfort przebywania w nich drobiu przewyższał standardowe, metalowe budki lęgowe które cechuje zimne i trudne w utrzymaniu spoiwo. Wymiary są dostosowane do kur o dużych rozmiarach. Boks jest niezwykle komfortowy dla ptaków, czerwone żaluzje zapewniają kurom prywatność i spokój, niezbędne dla ich dobrostanu i efektywnego składania jaj. Zniesione, czyste jaja lądują w przedniej części budki w stanie nienaruszonym, gotowe do zebrania.

Sprzęt wyprodukowany został w Europie, przez producenta z ponad 40-letnim doświadczeniem. Produkt jest wyjątkowo praktyczny i trwały.

Nasze produkty objęte są 12-miesięczną gwarancją sklepu internetowego Bio-Eggs. W przypadku takiej konieczności zapewnimy łatwą i szybką procedurę zwrotu.

Klienci, którzy nam zaufali

Logotypy Strona_New.png

529,90 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Możliwośc płatności ratalnej Santander.

Ilość

Trwałość wykonania

Budka lęgowa, trzyprzegrodowa wykonana jest ze specjalnego termoplastycznego i utwardzonego tworzywa o dużej gęstości i podwyższonej trwałości co zapobiega rdzewieniu, gromadzeniu się odchodów i gniciu. Budkę skonstruowano tak, aby komfort przebywania w nich Twoich ptaków przewyższał standardowe, metalowe budki lęgowe które cechuje zimne i trudne w utrzymaniu spoiwo. Wymiary są dostosowane do kur o dużych rozmiarach. Boks ma pochyły dach, który zapobiega przesiadywaniu na nich ptaków.

Gniazdo lęgowe sprzyjające znoszeniu jaj

Czerwone żaluzje zapewniają kurom prywatność i spokój, niezbędne dla dobrostanu ptaków i efektywnego znoszenia jaj.

Sprzęt nadaje się do hodowli kur na otwartej przestrzeni, na przykład w produkcjach ekologicznych lub w tradycyjnych gospodarstwach.

Funkcjonalna budowa gniazda

Budkę można postawić na dowolnej płaszczyźnie lub bezpiecznie zamontować na gładkiej powierzchni ściany.

Wygoda dla Ciebie, komfortowe gniazdo dla Twoich kur

Tworzywo ABS jest niezwykle łatwe w utrzymaniu oraz zapewnia higieniczne i wygodne miejsce dla Twoich kur do wysiadywania jaj. Budkę można z łatwością czyścić i odkażać przez długie lata (w przeciwieństwie do metalowych i drewnianych budek).

Zbieranie czystych jaj

Nie musisz już szukać jajek na podwórku. Kury mają zapewnione dyskretne miejsce do składania jaj w ciszy i spokoju. Czyste i nienaruszone jaja są dostępne do zebrania w przedniej części budki, znajdującej się pod pokrywką.

Zasłony ochronne

Budki lęgowe są wyposażone w luksusowe czerwone zasłony zapewniające prywatność, spokój i ciszę każdej kurze w kurniku.

Łatwe utrzymanie

Po umyciu budka lęgowa będzie wyglądać jak nowa! Tworzywo ABS jest trwałe i zapewnia najbardziej sanitarne i higieniczne warunki dla Twoich kur przydomowych.

Zapobieganie przesiadywania kur

Skośny dach zapobiega przesiadywaniu kur na dachu.

Cimuka
NB-PR-3FC

Wymiary po montażu: dł. 92,5 cm x szer. 56 cm x wys. 61 cm

Wymiary wnętrza lęgowego: dł. 91 cm x szer. 36 cm

Wysokość wnętrza lęgowego: przód 36 cm, tył 32 cm

Wymiary opakowania: dł. 87 cm x szer. 40 cm x wys. 11 cm

Waga: 9 kg