Stanowiska do Uboju Przepiórek - 14 lejkowe

Obrotowe Stanowisko do Uboju Przepiórek - 14 lejkowe

YL-SA-Q14

Stanowisko do uboju Przepiórek YL-SA-Q14 to produkt wykonany z najwyższej jakości materiałów co sprawia, że jest niezwykle trwały. Zaprojektowany i zrealizowany z dbałością o każdy szczegół.

Produkt wyprodukowany w Europie, przez producenta z ponad 40-letnim doświadczeniem. Stanowisko ma modułową budowę z wymiennymi głowicami ubojowymi, dzięki czemu to samo stanowisko może być stosowane do uboju różnych gatunków drobiu. Produkt jest niezwykle efektywny i łatwy w czyszczeniu. Lejki ubojowe klasy spożywczej są odpowiednio elastyczne i zarazem bardzo trwałe. Solidna konstrukcja stanowiska z nogami wykonana jest z chromu.

Produkt objęty jest 12-miesięczną gwarancją sklepu internetowego Bio-Eggs. W przypadku takiej konieczności zapewnimy łatwą i szybką procedurę zwrotu.

849,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Ilość

Stanowisko do uboju Przepiórek

Stanowisko zostało zaprojektowane tak, by zapewnić szybki, bezstresowy i higieniczny ubój. Stanowisko jest niezwykle łatwe do czyszczenia i w pełni obrotowe.

Skład zestawu

Zestaw składa się z 14-stu obrotowych lejków ubojowych, głowicy mocującej lejki, zbiornika na krew, systemu obrotowego na kółkach oraz trzech nóżek ze stali chromowanej. Kształt lejków pozwala unieruchomić ptaki, zmniejszając ryzyko uszkodzenia skrzydeł czy powstania siniaków. Konstrukcja lejka kieruje krew do znajdującej się poniżej tacy ociekowej.

Funkcjonalna budowa stanowiska do uboju

Głowice stojaków wraz z lejkami są wymienne i kompatybilne ze wszystkimi modelami stanowisk do uboju dostępnymi w Bio-Eggs. W każdej chwili można zdemontować lejek i zamontować inny, przeznaczony do innego rodzaju drobiu. Dzięki temu to samo stanowisko może być stosowane do różnych gatunków drobiu. Lejki są elastyczne i zarazem niezmiernie trwałe, odporne na zabrudzenia i plamy, łatwe w czyszczeniu.

Cimuka
YL-SA-Q14
3 szt.

Marka:

Cimuka

Model:

YL-SA-Q14

Materiał:

Lejki: Tworzywo ABS klasy spożywczej

Stojaki: Chrom

Ilość lejków:

14

Wkład w montaż:

Mały

Wymiary po montażu: dł. 62 cm x szer. 62 cm x wys. 107 cm

Wymiary opakowania: dł. 61 cm x szer. 61 cm x wys. 19 cm

Waga: 10 kg