Stanowisko do Uboju Indyków i Gęsi - 2 lejkowe

Stanowisko do Uboju Indyków i Gęsi - 2 lejkowe

YL-SA-TP2

Stanowisko do uboju Indyków i Gęsi to produkt wykonany z najwyższej jakości materiałów co sprawia, że jest niezwykle trwały. Zaprojektowany i zrealizowany z dbałością o każdy szczegół.

Produkt wyprodukowany w Europie, przez producenta z ponad 40-letnim doświadczeniem. Stanowisko ma modułową budowę z wymienną głowicą ubojową, dzięki czemu to samo stanowisko może być stosowane do uboju różnych gatunków drobiu. Produkt jest niezwykle efektywny i łatwy w czyszczeniu. Lejek ubojowy klasy spożywczej jest odpowiednio elastyczny i zarazem bardzo trwały. Solidna konstrukcja stanowiska z nogami wykonana jest z aluminium anodowanego.

Produkt objęty jest 12-miesięczną gwarancją sklepu internetowego Bio-Eggs. W przypadku takiej konieczności zapewnimy łatwą i szybką procedurę zwrotu.

849,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Możliwośc płatności ratalnej Santander.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Stanowisko do uboju Indyków i Gęsi

Stanowisko zostało zaprojektowane tak, by zapewnić szybki, bezstresowy i higieniczny ubój. Jest niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości.

Skład zestawu

Zestaw składa się z dwóch lejków ubojowych, głowicy mocującej lejki, zbiornika na krew oraz czterech nóżek z aluminium anodowanego. Kształt lejków pozwala unieruchomić ptaki, zmniejszając ryzyko uszkodzenia skrzydeł czy powstania siniaków. Konstrukcja lejków kieruje krew do znajdujących się poniżej tac ociekowych, które są wysuwne.

Funkcjonalna budowa stanowiska do uboju

Głowice stojaków wraz z lejkami są wymienne i kompatybilne ze wszystkimi modelami stanowisk do uboju dostępnymi w Bio-Eggs. W każdej chwili można zdemontować lejek i zamontować inny, przeznaczony do innego rodzaju drobiu. Dzięki temu to samo stanowisko może być stosowane do różnych gatunków drobiu. Lejki są elastyczne i zarazem niezmiernie trwałe, odporne na zabrudzenia i plamy, łatwe w czyszczeniu.

Cimuka
YL-SA-TP2
1 szt.

Marka:

Cimuka

Model:

YL-SA-TP2

Materiał:

Lejki: Tworzywo ABS klasy spożywczej

Stojaki: Aluminium Anodowane

Ilość lejków:

2

Wkład w montaż:

Mały

Wymiary po montażu: dł. 47 cm x szer. 90 cm x wys. 93 cm

Wymiary opakowania 1: dł. 11 cm x szer. 11 cm x wys. 101,6 cm

Wymiary opakowania 2: dł. 57 cm x szer. 57 cm x wys. 55 cm

Waga: 7 kg