Klatka dla Kuropatw - KYK-03-4K

Klatka dla Kuropatw - 4 Poziomowa

Klatki dla kuropatw
KYK-03-4K

Klatka dla kuropatw KYK-03-4K to produkt typu Premium wykonany z najwyższej jakości materiałów co sprawia, że jest niezwykle trwały. Klatka jest zaprojektowana i zrealizowana z dbałością o każdy szczegół.

Produkt wyprodukowany w Europie, przez producenta z 40-letnim doświadczeniem, z wykorzystaniem opatentowanej technologii ComfortPlast TM. Klatka ma modułową konstrukcję z funkcją automatycznego zbierania jaj. Jest to obecnie jedyny produkt na rynku, który - dzięki kilku innowacyjnym rozwiązaniom - umożliwi utrzymanie hodowli przepiórek na tak wysokim poziomie sanitarno-higienicznym. Posiada w komplecie kratownice do pokarmu, które obniżą poziom strat pożywienia nawet do 30% co przełoży się na dużą oszczędność portfela hodowcy.

Klatka objęta jest 12-miesięczną gwarancją sklepu internetowego Bio-Eggs. W przypadku takiej konieczności zapewnimy łatwą i szybką procedurę zwrotu.

Klienci, którzy nam zaufali

Logotypy Strona_New.png

2 299,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Możliwośc płatności ratalnej Santander.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Klatka dla kuropatw Premium o podwyższonym standardzie

Klatka czteropoziomowa KYK-03-4K jest idealna do hodowli 36-48 kuropatw.

Produkt wykonany jest z tworzywa ABS, powstały w technologii ComfortPlast TM. Nie zawiera elementów stalowych ani metalowych, zatem jest w 100% odporny na rdzę. Jest to klatka Premium, o modułowej budowie przeznaczona do hodowli kuropatw, z wbudowaną funkcją zbierania jaj. Produkt ten charakteryzuje się uniwersalnym zastosowaniem, doskonale sprawdzi się zarówno w niewielkich, średnich, jak i dużych hodowlach, bez względu na to, czy są to małe gospodarstwa domowe, czy przemysłowe. Znakomicie spełni swoje zadania na wszystkich etapach hodowli, obejmując odchów, zbieranie jaj, tuczenie oraz zimowanie kuropatw.

Higieniczne warunki chowu kuropatw

Dodatkową zaletą produktu jest możliwość chowu ptaków w niezmiernie higienicznych warunkach. Przymocowane poidła smoczkowe z filtrem, połączone są ze zbiornikiem wody automatycznym i praktycznym niplem z funkcją redukcji przepływu wody. Posiada on zwężony kroplomierz, zapobiegający wszelkim zamoczeniom wewnątrz klatki, co z kolei pozwala utrzymać środowisko funkcjonowania drobiu w czystości i bez drobnoustrojów.

Oszczędność czasu i pieniędzy dla Ciebie

Karmidła dla kuropatw zaopatrzone są w czerwone kratownice na paszę, które eliminują problem rozrzucania pokarmu, a tym samym zapobiegają niepotrzebnym stratom pożywienia nawet o 30%. To z kolei przekłada się na oszczędność, znacząco redukując koszty hodowli.

W dolnej części klatki umiejscowione są wysunięte tace, które zbierają wysiedziane jaja i jednocześnie eliminują problem ich zanieczyszczeń praktycznie do zera. W celu usprawnienia czyszczenia klatki, zastosowano specjalne tace na odchody. Produkt wyposażony jest w koła na blokadę, wygodne podłoże odporne na rdzę. Wykonane jest ono w technologii ComfortPlast TM i nie posiada standardowo dostępnych elementów metalowych, ocynkowanych czy stalowych które w niedługim czasie rdzewieją, a więc klatka posłuży Ci dużo dłużej niż jej stalowo-metalowe odpowiedniki. Podłoże klatki wyprofilowane jest tak, aby zapobiec wszelkim kontuzjom ptaków. Artykuł posiada ulepszony system blokady drzwiczek. Budowa w systemie modułowym pozwala swobodnie powiększać hodowlę w dowolnym czasie.

Klatka idealna dla hodowli ras kuropatw: Chukar, Gray, Red-Legged

Polecane dla gospodarstw domowych, małych hodowców drobiu, hobbystów, rolników mało-powierzchniowych, szkółek.

Cimuka
KYK-03-4K
2 szt.

Półprzezroczyste ścianki

Klatka wyposażona jest w półprzezroczyste przegrody sekcji klatki zapobiegające bójkom samców i blokujące nadmierną ruchliwość. Stwarza to bardziej optymalne warunki hodowlane dla kuropatw. Użycie koloru niebieskiego dodatkowo korzystnie wpływa na dobre samopoczucie ptaków poprzez zwiększenie ich poczucia przestrzeni i komfortu.

Uwaga: w jednej sekcji powinien znajdować się maksymalnie 1 samiec

 

Eliptyczna struktura podłogi

Podłoga z tworzywa wykonana w technologii ComfortPlast TM została zaprojektowana głownie z myślą o kończynach kuropatw. Eliptyczna struktura zapobiega powstawaniu problemów z nóżkami i pazurkami. Elastyczna, lecz płaska podłoga sprawia, że chodzenie, stanie, procesy prokreacji i krycia odbywają się w dużo bardziej komfortowych warunkach. Skutkuje to wyższym wskaźnikiem produkcji jaj i oczywiście dużo mniejszą ilością problemów z łapkami. Podłoga eliptyczna w systemie ComfortPlus TM zastępuje typowe dostępne na rynku podłoża ze stali ocynkowanej. Dzięki temu nasze podłogi są odporne na rdzę, bezpieczne dla nóżek, bardzo wygodne i stwarzające niezwykle higieniczne środowisko dla kuropatw.

 

Taca zbierająca jaja

Pochylona pod odpowiednim kątem, eliptyczna podłoga umożliwia bezproblemowe turlanie się nienaruszonych jaj na tace znajdujące się poniżej. Usunięcie jaj z pomieszczenia, gdzie przebywają przepiórki zabezpiecza je przed zniszczeniem oraz zapewnia nieskazitelną czystość jaj, które są wolne od wszelkich zabrudzeń. Co ważne, zastosowanie tac umożliwi nam zbieranie jaj, bez najmniejszego przeszkadzania naszym ptakom, a wszyscy wiemy, że to istotna kwestia:)

 

Higieniczna taca na odchody

Specjalna głęboka taca na odchody umożliwia sprawne utylizowanie zanieczyszczeń i efektywny proces czyszczenia klatki. Taca jest wysuwna, co usprawnia i przyspiesza proces czyszczenia. Zastosowany mechanizm zapobiega rozwojowi szkodliwych substancji, takich jak bakterie czy drobnoustroje oraz całkowicie eliminuje je z przestrzeni życiowej ptaków.

 

Inteligentne karmidła z kratownicą

Klatki wyposażone są w duże karmidła ciągnące się wzdłuż całej klatki. Dzięki ich modułowej budowie bardzo łatwo się je montuje i czyści. Duża pojemność karmideł pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu na karmienie piskląt. Odporne na wstrząsy, czerwone kratownice umieszczone na wysuwnej tacy zostały skonstruowane tak, aby zmniejszyć straty paszy, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz klatki. Zdejmowane korytko mieści 3 kg paszy. Nasi klienci oszczędzają do 30% więcej paszy dzięki elastycznym i odpornym na wstrząsy kratownicom.

 

Poidła automatyczne

Zbiornik na wodę wielokrotnego użytku o pojemności 19,7 litra dostarcza przefiltrowaną wodę do poideł zamontowanych wewnątrz klatki. Poidło z mechanizmem antyprzeciekowym ma możliwość ustawiania/ zmiany wysokości. System pojenia zapobiega niechcianej wilgoci i sprzyja utrzymaniu najwyższego poziomu higieny.

 

Wielofunkcyjna konstrukcja

Klatki można powiększyć o dodatkowe piętra / poziomy. Można łączyć je nie tylko z innymi poziomami, ale i z klatkami dla innego rodzaju drobiu i odchowalnikami.

Marka:

Cimuka

Model:

KYK-03-4K

Technologia:

ComfortPlast TM

Materiał:

Tworzywo ABS

Wkład w montaż:

Średni

Zalecane umiejscowienie:

Pomieszczenie zamknięte, najlepiej o stałej temperaturze

Wymiary po montażu: dł. 98 cm x szer. 61 cm x wys. 220 cm

Wymiary wewnętrzne jednego poziomu: dł. 91 cm x szer. 43,2 cm x wys. przód 37 cm x wys. tył 32 cm

Wymiary opakowania: dł. 99 cm x szer. 61 cm x wys. 36 cm

Waga: 38,6 kg