Klatka dla Kuropatw - KYK-03-2K

Klatka dla Kuropatw - 2 Poziomowa

Klatki dla kuropatw
KYK-03-2K

Klatka dla kuropatw KYK-03-2K to produkt typu Premium wykonany z najwyższej jakości materiałów co sprawia, że jest niezwykle trwały. Klatka jest zaprojektowana i zrealizowana z dbałością o każdy szczegół.

Produkt wyprodukowany w Europie, przez producenta z 40-letnim doświadczeniem, z wykorzystaniem opatentowanej technologii ComfortPlast TM. Klatka ma modułową konstrukcję z funkcją automatycznego zbierania jaj. Jest to obecnie jedyny produkt na rynku, który - dzięki kilku innowacyjnym rozwiązaniom - umożliwi utrzymanie hodowli przepiórek na tak wysokim poziomie sanitarno-higienicznym. Posiada w komplecie kratownice do pokarmu, które obniżą poziom strat pożywienia nawet do 30% co przełoży się na dużą oszczędność portfela hodowcy.

Klatka objęta jest 12-miesięczną gwarancją sklepu internetowego Bio-Eggs. W przypadku takiej konieczności zapewnimy łatwą i szybką procedurę zwrotu.

Klienci, którzy nam zaufali

Logotypy Strona_New.png

1 449,00 zł
Brutto
Ilość

Klatka dla kuropatw Premium o podwyższonym standardzie

Klatka dwupoziomowa KYK-03-2K jest idealna do hodowli 18-24 kuropatw.

Produkt wykonany jest z tworzywa ABS, powstały w technologii ComfortPlast TM. Nie zawiera elementów stalowych ani metalowych, zatem jest w 100% odporny na rdzę. Jest to klatka Premium, o modułowej budowie przeznaczona do hodowli kuropatw, z wbudowaną funkcją zbierania jaj. Produkt ten charakteryzuje się uniwersalnym zastosowaniem, doskonale sprawdzi się zarówno w niewielkich, średnich, jak i dużych hodowlach, bez względu na to, czy są to małe gospodarstwa domowe, czy przemysłowe. Znakomicie spełni swoje zadania na wszystkich etapach hodowli, obejmując odchów, zbieranie jaj, tuczenie oraz zimowanie kuropatw.

Higieniczne warunki chowu kuropatw

Dodatkową zaletą produktu jest możliwość chowu ptaków w niezmiernie higienicznych warunkach. Przymocowane poidła smoczkowe z filtrem, połączone są ze zbiornikiem wody automatycznym i praktycznym niplem z funkcją redukcji przepływu wody. Posiada on zwężony kroplomierz, zapobiegający wszelkim zamoczeniom wewnątrz klatki, co z kolei pozwala utrzymać środowisko funkcjonowania drobiu w czystości i bez drobnoustrojów.

Oszczędność czasu i pieniędzy dla Ciebie

Karmidła dla kuropatw zaopatrzone są w czerwone kratownice na paszę, które eliminują problem rozrzucania pokarmu, a tym samym zapobiegają niepotrzebnym stratom pożywienia nawet o 30%. To z kolei przekłada się na oszczędność, znacząco redukując koszty hodowli.

W dolnej części klatki umiejscowione są wysunięte tace, które zbierają wysiedziane jaja i jednocześnie eliminują problem ich zanieczyszczeń praktycznie do zera. W celu usprawnienia czyszczenia klatki, zastosowano specjalne tace na odchody. Produkt wyposażony jest w koła na blokadę, wygodne podłoże odporne na rdzę. Wykonane jest ono w technologii ComfortPlast TM i nie posiada standardowo dostępnych elementów metalowych, ocynkowanych czy stalowych które w niedługim czasie rdzewieją, a więc klatka posłuży Ci dużo dłużej niż jej stalowo-metalowe odpowiedniki. Podłoże klatki wyprofilowane jest tak, aby zapobiec wszelkim kontuzjom ptaków. Artykuł posiada ulepszony system blokady drzwiczek. Budowa w systemie modułowym pozwala swobodnie powiększać hodowlę w dowolnym czasie.

Klatka idealna dla hodowli ras kuropatw: Chukar, Gray, Red-Legged

Polecane dla gospodarstw domowych, małych hodowców drobiu, hobbystów, rolników mało-powierzchniowych, szkółek.

Cimuka
KYK-03-2K
3 szt.

Marka:

Cimuka

Model:

KYK-03-2K

Technologia:

ComfortPlast TM

Materiał:

Tworzywo ABS

Wkład w montaż:

Średni

Zalecane umiejscowienie:

Pomieszczenie zamknięte, najlepiej o stałej temperaturze

Wymiary po montażu: dł. 98 cm x szer. 61 cm x wys. 119 cm

Wymiary wewnętrzne jednego poziomu: dł. 91 cm x szer. 43,2 cm x wys. przód 37 cm x wys. tył 32 cm

Wymiary opakowania: dł. 99 cm x szer. 61 cm x wys. 24 cm

Waga: 22 kg