Automatycznyna Obracarka do 30 Jaj

Automatyczna Obracarka do 30 Jaj

CNT30A

Automatyczna obracarka Conturn 30 to obracarka przeznaczona do użytku samodzielnego, pasuje też do wszystkich modeli inkubatorów CT. Umożliwi hodowcy zupełnie automatyczny obrót jaj. Obracarka jest zupełnie bezwibracyjna, co zmniejsza naprężenia działające na jajo. Sprzyja to podwyższeniu współczynnika wylęgu jaj. Silnik obracarki jest energooszczędny, a dzięki bezwibracyjnym obrotom, nie powoduje wstrząsów jaj. Prawidłowy rozwój piskląt możliwy jest teraz bez ingerencji hodowcy co zaoszczędzi wiele czasu i wysiłku.

Produkt wykonany z najwyższej jakości materiału – tworzywa ABS klasy spożywczej co sprawia, że jest niezwykle trwały. Zaprojektowany i zrealizowany z dbałością o każdy szczegół.

Artykuł wyprodukowany w Europie, przez producenta z ponad 40-letnim doświadczeniemZestaw jest wyjątkowo praktyczny, wydajny oraz uniwersalny.

Nasze produkty objęte są 12-miesięczną gwarancją sklepu internetowego Bio-Eggs. W przypadku takiej konieczności zapewnimy łatwą i szybką procedurę zwrotu.

199,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Automatyczne obracanie jaj w inkubatorze profesjonalnym jak i domowym

Automatyczna obracarka jaj Conturn 30 umożliwia obracanie 30 jaj kurzych. Obracarka pasuje do wszystkich modeli inkubatorów CT jak i może być używana samodzielnie np. w inkubatorach domowych. Obracarka składa się z profesjonalnej tacy do automatycznego obracania jaj, na której znajduje się 6 stojaków/przystawek na jaja dowolnej wielkości: od jaj kuropatw po jaja kacze. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, gdyż w ten sposób można jednocześnie inkubować jaja różnego gatunku.

Solidna budowa obracarki i funkcjonalność

Dzięki solidnej budowie obracarki, tace są bardzo stabilne i można na nie również nałożyć separatory do jaj przepiórczych, gęsich lub pawich. Pozwala to układać je na tacy naprzemiennie, np. używając 3 stojaki na jaja kurze, a następnie 3 stojaki z separatorami na jaja przepiórcze.

Inteligentna i bezdrganiowa praca obracarki przy niewielkim zużyciu energii

Obracarka jaj Conturn 30, 1 poziom obracarki o łącznej pojemności 30 jaj kurzych zapewnia 1 pełny obrót o 90co 2 godziny. Obracarka jest zupełnie bezwibracyjna, co zmniejsza naprężenia działające na jaja. Sprzyja to podwyższeniu współczynnika wylęgu. Zużywający niewiele energii silnik wykonując obroty bezwibracyjnie nie powoduje wstrząsów jaj.

Oszczędność Twojego czasu i pieniędzy

Podczas inkubacji jaja należy obracać kilka razy dziennie. Nasz zestaw zupełnie zwolni cię z tej konieczności. Regularność automatycznego obrotu ochrania zarodek przed obumarciem, a żółtko przed osadzeniem się na powierzchni jednej ze stron skorupki. Tym samym, możliwy jest prawidłowy rozwój piskląt bez ingerencji hodowcy. Ustawienia czasowe również są zupełnie zbędne; praca adaptera jest ciągła i zapewnia każdorazowo pełen obrót co 2 godziny.

Dzięki automatycznej obracarce nie musisz już myśleć o własnoręcznym obracaniu jaj.

Produkt jest wyjątkowo praktyczny, wydajny oraz uniwersalny.

Cimuka
CNT30A
2 szt.

Pojemność inkubatora lęgowego

 

Kura: 30

Indyk: 20

Kaczka: 20

Przepiórka: 54-78*

Kuropatwa: 42

Bażant: 36

Gęś: 12**

Paw: 12**

 

*Opcjonalnie mogą być umieszczone stojaki dla jaj przepiórczych, model QT13, co zwiększy pojemność inkubacji
**Dla jaj gęsich niezbędne są 4 stojaki dla jaj gęsich, model GT03

Marka:

Cimuka

Model:

CNT30A

Zastosowanie:

Inkubacja całkowita z automatycznym obracaniem jaj

Wylęganie, Klucie całkowite

Jednoczesna, częściowa Inkubacja i Wylęg

Materiał:

Tworzywo ABS klasy spożywczej

Wymagany montaż:

Nie

Zalecane umiejscowienie:

Pasuje do wszystkich inkubatorów modelu CT

Może być używana osobno

W pakiecie:

1 x w pełni automatyczna obracarka jaj Conturn TM 30

1 x silnik obrotowy 5V AC

1 x Adapter Conturn TM 2W

Wymiary po montażu: dł. 40 cm x szer. 29,2 cm x wys. 10.2 cm

Wymiary opakowania: dł. 42 cm x szer. 30,5 cm x wys. 12,7 cm

Waga: 1,1 kg