Skubarka do gęsi i kaczek (1-2 gęsi i 3-4 kaczek)

Skubarka do gęsi i kaczek (1-2 gęsi i 3-4 kaczek)

Skubarki do Drobiu
YL-PL-CW03-G

Skubarka automatyczna do gęsi i kaczek to specjalistyczne urządzenie dedykowane do skutecznego usuwania piór z gęsi i kaczek.

Innowacyjna budowa skubarki w systemie i-Pluck obejmuje unikalnie zaprojektowaną sekwencję palców do procesu skubania, co gwarantuje maksymalną efektywność usuwania piór w krótkim czasie. Sprzęt osiąga 100% skuteczności w czasie 60-120 sekund. Skubarka jest zasilana bezpośrednio przez energooszczędny system silnikowy, który eliminuje potencjalne problemy wynikające z użycia kół zębatych i pasków, takie jak luzowanie, pękanie czy przerwania taśmy. Automat posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa CE. Produkt wykonany jest z najwyższej jakości materiału – tworzywa ABS klasy spożywczej co sprawia, że jest niezwykle trwały i łatwy w czyszczeniu.

Skubarka jest wytwarzana w Europie przez producenta z ponad 40-letnim doświadczeniem w projektowaniu i doskonaleniu sprzętu do hodowli drobiu.

Nasze urządzenia objęte są 12-miesięczną gwarancją sklepu internetowego Bio-Eggs.

3 499,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Możliwośc płatności ratalnej Santander.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Automatyczna, skubarka do gęsi i kaczek 

Umożliwia niezwykle wydajny, cichy i bezobsługowy proces skubania na mokro. Wydajność skubania wynosi 1-2 gęsi i 2-3 kaczki, o maksymalnej wadze 10 kg. 

Solidna konstrukcja

Opatentowana konstrukcja taśmowo-pasowa pozwoliła na wykluczenie elementów pośrednich takich jak koła zębate czy paski, co eliminuje problem poluzowania, pękania wewnątrz czy przerwania się taśmy. Prosta, ale bardzo mocna konstrukcja silnika zmniejsza tarcie wewnątrz, wykluczając w ten sposób potrzebę smarowania i kosztownych wymian części. Ponadto gwarantuje to brak kosztów związanych z konserwacją. Brak elementów pośrednich, specjalne rozmieszczenie palców do skubania i niezwykle miękki materiał, z którego zostały one wykonane zminimalizowały obcieranie drobiu.

Duża oszczędność pieniędzy dzięki mniejszemu zużyciu energii aż o 50%

Prostota konstrukcji sprzyja oszczędnościom także poprzez dużo mniejsze zużycie energii elektrycznej, bo aż o 50% w porównaniu z urządzeniami dostępnymi na rynku. Skuteczność skubania to aż 100%.

Precyzyjne odpierzenie

Dzięki specjalnie opatentowanej budowie skubarka jest w pełni automatyczna i dużo bardziej efektywna (nie wymaga przytrzymywania tuszy za nogi). Proces skubania zajmuje jedynie 60-120 sekund. Palce do skubania wykonane są w 100% z naturalnego kauczuku i rozmieszone są w sposób spiralny co umożliwia ich strategiczne rozłożenie wewnątrz ponad 21-calowego bębna. Zapewnia to niezwykle precyzyjne wyskubanie każdego pióra, od skrzydła po ogon oraz usunięcie wszelkiego brudu bez najmniejszej szkody dla skóry drobiu. Niezwykle ważne jest, aby odpierzanie ptaków odbywało się w czystym środowisku, ponieważ zmniejsza to ryzyko jakichkolwiek zanieczyszczeń czy uszkodzeń. Skubarka nie wymaga przepłukiwania drobiu w określonej temperaturze wody. Z łatwością odpierzy młode i starsze ptaki nie pozostawiając piór nawet w najtrudniej dostępnych rejonach skrzydeł i kupra.

Gwarancja długiego użytkowania

Skubarka wykonana jest metodą wtryskową z tworzywa ABS kategorii spożywczej. Produkt jest bardzo trwały i gwarantuje długie użytkowanie. Automat posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa CE.

Opis pracy Skubarki

Działanie Skubarki polega na przesyłaniu z reduktora do palców dużej siły pchania (obrót) i wytwarzaniu silnego oporu palców (siła uderzenia) poprzez nagłe przyspieszenie jej w kierunki rzędów palców, co pozwala na płynne odpierzenie.

Konstrukcja i ułożenie palców skubarki zaprojektowane zostały specjalnie do odpierzania gęsi i kaczek. Skubarka ma wbudowaną rynnę do piór i kurek spustowy, dzięki którym pierza z łatwością wypłyną z bębna. Wystarczy użyć węża z wodą, aby w kilka sekund przepuścić pióra przez wylot. Części zapasowe są łatwo dostępne i w przystępnych cenach. Wszystkie części można zdemontować i ponownie zamontować.

Cimuka
YL-PL-CW03-G
1 szt.

Gęsi: 1-2

Kaczki: 2-3

Maksymalna waga: 10 kg

Marka:

Cimuka

Model:

YL-PL-CW03-G

Technologia:

iPluck TM (odpierzanie na mokro)

Materiał:

Rama i bęben: tworzywo ABS klasy spożywczej

Wymienne palce do skubarki, 125 sztuk: 100% kauczuku naturalnego

Wkład w montaż:

Mały

Moc: 

Moc wyjściowa silnika z przekładnią: 400 W

Napięcie: 220 V AC

Silnik: 60 Hz

Pobór mocy: 2.5A

Obroty (RPM): 250

Czas skubania:

1-2 gęsi: 60-120 s

2-3 kaczki: 60-120 s

Zalecane umiejscowienie

Na zewnątrz, należy unikać jednak bezpośredniego światła słonecznego, aby przedłużyć żywotność naturalnego kauczuku

Certyfikaty

Certyfikat jakości i bezpieczeństwa CE

Klasa ochrony: IP55

Wykonanie materiałów w klasie spożywczej

W pakiecie

Instrukcja montażu i obsługi

Instrukcja moczenia pierza

Średnica bębna: 54 cm

Wysokość skubarki: 75 cm

Rozmiar otworu na palec skubiący: 1.9 cm

Wymiary opakowania: dł. 58,4 cm x szer. 58,4 cm x wys. 53,3 cm

Waga: 24 kg