Klatka do Odchowu Drobiu – 40 cm (4-Poziomowa)

Klatka do Chowu Drobiu - 4 Poziomowa - Wys. 40 cm

GL40-03-4K

Klatka do chowu drobiu GL40-03-4K to produkt typu Premium wykonany z najwyższej jakości materiałów co sprawia, że jest niezwykle trwały. Klatka jest zaprojektowana i zrealizowana z dbałością o każdy szczegół.

Produkt wyprodukowany w Europie, przez producenta z 40-letnim doświadczeniem, z wykorzystaniem opatentowanej technologii ComfortPlast TM. Klatka ma modułową konstrukcję z funkcją automatycznego zbierania jaj. Jest to obecnie jedyny produkt na rynku, który - dzięki kilku innowacyjnym rozwiązaniom - umożliwi utrzymanie hodowli drobiu na tak wysokim poziomie sanitarno-higienicznym. Posiada w komplecie kratownice do pokarmu, które obniżą poziom strat pożywienia nawet do 30% co przełoży się na dużą oszczędność portfela hodowcy.

Klatka objęta jest 12-miesięczną gwarancją sklepu internetowego Bio-Eggs. W przypadku takiej konieczności zapewnimy łatwą i szybką procedurę zwrotu.

Klienci, którzy nam zaufali

Logotypy Strona_New.png

2 199,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Możliwośc płatności ratalnej Santander.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Klatka dla drobiu, idealna już od 5-ego tygodnia życia

Klatka czteropoziomowa GL40-03-4K zapewni Twoim młodym ptakom bezpieczny proces rośnięcia zanim dołączą do swoich stad. Przeznaczona jest dla młodych kurcząt, przepiórek, bażantów, kuropatw, kacząt, piskląt gęsich, młodych indyków lub ptaków łownych. Produkt ten sprawdzi się idealnie od około 5-ego do 7-ego tygodnia życia (w zależności od gatunku drobiu), na etapie, gdy dodatkowe ogrzewanie piskląt nie będzie już konieczne. Ścianki i całość konstrukcji klatek ComfortPlast są skonstruowane tak, aby zmaksymalizować utrzymanie ciepła wytwarzanego przez ptaki – jest to szczególnie ważne w przypadku hodowli przepiórek i kuropatw. Wysokość przestrzeni dla ptaków wynosi 40 cm.

Opatentowana technologia podwyższająca dobrostan ptaków

Seria klatek i odchowalników ComfortPlast to rewolucyjne i innowacyjne rozwiązanie stosowane w hodowli drobiu. Na zawsze zmieni dobrostan Twojej hodowli. Technologia ComfortPlast, której użyto do budowy klatki jest wynikiem szeroko zakrojonych badań naukowych nad dobrostanem drobiu i ponad 40-stu lat praktycznego doświadczenia producenta w hodowli drobiu.

Wysoce higieniczne warunki chowu drobiu

Klatki ComfortPlast wykonane są z antybakteryjnego, niezwykle wytrzymałego tworzywa ABS. Zapewniają ptakom czyste i higieniczne środowisko funkcjonowania. Powiększ powierzchnię klatki w dowolnym momencie

Wielką zaletą systemów klatkowych ComfortPlast jest to, że można je układać jedna na drugiej, tworząc wiele różnych konfiguracji, dodając lub usuwając dodatkowe poziomy i to dowolnych serii ComfortPlast, zarówno klatek jak i odchowalników.

Oszczędność Twoich pieniędzy

Karmidła klatki zaopatrzone są w czerwone kratownice na pokarm, które eliminują problem rozrzucania go, a tym samym zapobiegają niepotrzebnym stratom pożywienia nawet o 30%. To z kolei przekłada się na oszczędność, znacząco redukując koszty hodowli. Produkt wyposażony jest w koła na blokadę, wygodne podłoże odporne na rdzę. Nie ma tu elementów metalowych, ocynkowanych czy stalowych które w niedługim czasie rdzewieją, a więc klatka posłuży Ci dużo dłużej niż jej stalowo-metalowe odpowiedniki. Podłoże wyprofilowane jest tak, aby zapobiec wszelkim kontuzjom ptaków. Artykuł posiada ulepszony system blokady drzwiczek.

Produkt polecany jest dla gospodarstw domowych, instytucji naukowych, ogrodów zoologicznych, samodzielnych i produkcyjnych hodowców drobiu, hobbystów, rolników mało/ średnio powierzchniowych, szkółek, laboratoriów.

Cimuka
GL40-03-4K
2 szt.

Tygodniowa pojemność klatki zależy od rasy ptaków. Jeśli hodujesz mniejsze ptaki, rekomendujemy nasze mniejsze, 25-centymetrowe modele klatek

Technologia ComfortPlast

Tworzywo, z którego wykonana jest klatka jest niezwykle korzystne dla dobrostanu ptaków, nie ma tu ostrych narożników, ryzyko obrażeń Twoich ptaków praktycznie nie istnieje. Materiał jest niezwykle trwały, nie blaknie i nie zmienia swojej struktury pod wpływem środowiska czy bezpośredniego kontaktu z odchodami drobiu, jest bardzo łatwy w czyszczeniu i oczywiście całkowicie wodoodporny. Modułowy system klatki sprawi, że Twoja hodowla zajmie bardzo niewiele miejsca. Montaż typu „LEGO” jest niezwykle łatwy i może stanowić świetną zabawę dla całej rodzinyJ Produkt jest atrakcyjny wizualnie, ma nowoczesny i kolorowy design.

Eliptyczna struktura podłogi

Podłoga z tworzywa wykonana w technologii ComfortPlast TM została zaprojektowana głownie z myślą o koniczynach ptaków. Owalna struktura zapobiega powstawaniu problemów z nóżkami i pazurkami. Elastyczne, lecz płaskie podłoże sprawia, że chodzenie, stanie, procesy prokreacji i krycia odbywają się w dużo bardziej komfortowych warunkach. Skutkuje to wyższym wskaźnikiem produkcji jaj w przyszłości i oczywiście dużo mniejszą ilością problemów z łapkami. Podłoga eliptyczna w systemie ComfortPlus TM zastępuje typowe dostępne na rynku podłoża ze stali ocynkowanej. Dzięki temu nasze podłogi są odporne na rdzę, bezpieczne dla nóżek, bardzo wygodne i stwarzające niezwykle higieniczne środowisko dla drobiu.

Higieniczna taca na odchody

Specjalna taca na odchody umieszczona jest w dolnej części klatki. Umożliwia to sprawne zbieranie zanieczyszczeń i efektywny proces czyszczenia. Taca z łatwością wysuwa się i wsuwa, co znacznie usprawnia i przyspiesza opróżnianie zawartości. Zastosowany mechanizm zapobiega rozwojowi szkodliwych substancji, takich jak bakterie czy drobnoustroje i całkowicie eliminuje je z przestrzeni życiowej ptaków.

Inteligentne karmidła z kratownicą

Klatki wyposażone są w duże wyjmowane karmidła, mieszczące 3 kg pokarmu, które odporne są na wszelkie wstrząsy. Czerwone kratownice umieszczone na karmidle mają za zadanie zmniejszyć straty pokarmu. Straty są mniejsze nawet o 30%, a to wszystko dzięki innowacyjnej budowie karmideł.

Poidła automatyczne

Zbiornik na wodę wielokrotnego użytku o pojemności 20 litrów dostarcza przefiltrowaną wodę do 12-stu stalowych poidełek zamontowanych wewnątrz klatki. Zbiornik połączony jest z poidełkami antybakteryjnym przewodem kwadratowym z PCV. Poidełka wyposażone są w niplowy system antyprzeciekowy i w miseczki znajdujące się nieco poniżej. Zapobiega to rozlewaniu się wody na podłoże i same ptaki. Zapewnia to najwyższy poziom higieny wewnątrz klatki.

Wielofunkcyjna konstrukcja

Klatki można powiększyć o dodatkowe piętra / poziomy. Można łączyć je nie tylko z innymi poziomami, ale i z klatkami dla innego rodzaju drobiu i odchowalnikami.

Marka:

Cimuka

Model:

GL40-03-4K

Technologia:

ComfortPlast TM

Materiał:

Tworzywo ABS

Wkład w montaż:

Średni

Zalecane umiejscowienie:

Pomieszczenie zamknięte, najlepiej o stałej temperaturze

Wymiary po montażu: dł. 98 cm x szer. 60 cm x wys. 220 cm

Wymiary wewnętrzne: dł. 91 cm x szer. 49 cm x wys. 38 cm

Wymiary opakowania: dł. 99 cm x szer. 61 cm x wys. 48 cm

Waga: 36,3 kg