Klatka dla Odchowu Drobiu - 25 cm (1-Poziomowa)

Klatka do Chowu Drobiu - 1 Poziomowa - Wys. 25 cm

GL25-03-1K

Klatka do chowu drobiu GL25-03-1K to produkt typu Premium wykonany z najwyższej jakości materiałów co sprawia, że jest niezwykle trwały. Klatka jest zaprojektowana i zrealizowana z dbałością o każdy szczegół.

Produkt wyprodukowany w Europie, przez producenta z 40-letnim doświadczeniem, z wykorzystaniem opatentowanej technologii ComfortPlast TM. Klatka ma modułową konstrukcję z funkcją automatycznego zbierania jaj. Jest to obecnie jedyny produkt na rynku, który - dzięki kilku innowacyjnym rozwiązaniom - umożliwi utrzymanie hodowli drobiu na tak wysokim poziomie sanitarno-higienicznym. Posiada w komplecie kratownice do pokarmu, które obniżą poziom strat pożywienia nawet do 30% co przełoży się na dużą oszczędność portfela hodowcy.

Klatka objęta jest 12-miesięczną gwarancją sklepu internetowego Bio-Eggs. W przypadku takiej konieczności zapewnimy łatwą i szybką procedurę zwrotu.

Klienci, którzy nam zaufali

Logotypy Strona_New.png

899,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Możliwośc płatności ratalnej Santander.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Klatka dla drobiu, idealna już od 5-ego tygodnia życia

Klatka jednopoziomowa GL25-03-1K zapewni Twoim młodym ptakom bezpieczny proces rośnięcia zanim dołączą do swoich stad. Przeznaczona jest dla młodych kurcząt, przepiórek, kuropatw i innych ptaków łownych. Produkt ten sprawdzi się idealnie około 5-ego, 6-ego tygodnia życia (w zależności od gatunku drobiu), na etapie, gdy dodatkowe ogrzewanie piskląt nie będzie już konieczne. Ścianki i całość konstrukcji klatek ComfortPlast są skonstruowane tak, aby zmaksymalizować utrzymanie ciepła wytwarzanego przez ptaki – jest to szczególnie ważne w przypadku hodowli przepiórek i kuropatw. Wysokość przestrzeni dla ptaków wynosi 25 cm.

Opatentowana technologia podwyższająca dobrostan ptaków

Seria klatek i odchowalników ComfortPlast to rewolucyjne i innowacyjne rozwiązanie stosowane w hodowli drobiu. Na zawsze zmieni jakość Twojej hodowli. Technologia ComfortPlast, której użyto do budowy klatki jest wynikiem szeroko zakrojonych badań naukowych nad dobrostanem drobiu i ponad 40-stu lat praktycznego doświadczenia producenta w hodowli drobiu.

Wysoce higieniczne warunki chowu drobiu

Klatki ComfortPlast wykonane są z antybakteryjnego, niezwykle wytrzymałego tworzywa ABS. Zapewniają ptakom czyste i higieniczne środowisko funkcjonowania.

Powiększ powierzchnię klatki w dowolnym momencie

Wielką zaletą systemów klatkowych ComfortPlast jest to, że można je układać jedna na drugiej, tworząc wiele różnych konfiguracji, dodając lub usuwając dodatkowe poziomy i to dowolnych serii ComfortPlast, zarówno klatek jak i odchowalników.

Oszczędność Twoich pieniędzy

Karmidła klatki zaopatrzone są w czerwone kratownice na pokarm, które eliminują problem rozrzucania go, a tym samym zapobiegają niepotrzebnym stratom pożywienia nawet o 30%. To z kolei przekłada się na oszczędność, znacząco redukując koszty hodowli. Produkt wyposażony jest w koła na blokadę, wygodne podłoże odporne na rdzę. Nie ma tu elementów metalowych, ocynkowanych czy stalowych które w niedługim czasie rdzewieją, a więc klatka posłuży Ci dużo dłużej niż jej stalowo-metalowe odpowiedniki. Podłoże wyprofilowane jest tak, aby zapobiec wszelkim kontuzjom ptaków. Artykuł posiada ulepszony system blokady drzwiczek.

Produkt polecany jest dla gospodarstw domowych, instytucji naukowych, ogrodów zoologicznych, samodzielnych i produkcyjnych hodowców drobiu, hobbystów, rolników mało/ średnio powierzchniowych, szkółek, laboratoriów.

Cimuka
GL25-03-1K
2 szt.

Tygodniowa pojemność klatki zależy od rasy ptaków. Jeśli hodujesz większe ptaki, takie jak indyki, kaczki czy gęsi rekomendujemy nasze większe, 40-centymetrowe modele klatek

Technologia ComfortPlast

Tworzywo, z którego wykonana jest klatka jest niezwykle korzystne dla dobrostanu ptaków, nie ma tu ostrych narożników, ryzyko obrażeń Twoich ptaków praktycznie nie istnieje. Materiał jest niezwykle trwały, nie blaknie i nie zmienia swojej struktury pod wpływem środowiska czy bezpośredniego kontaktu z odchodami drobiu, jest bardzo łatwy w czyszczeniu i oczywiście całkowicie wodoodporny. Modułowy system klatki sprawi, że Twoja hodowla zajmie bardzo niewiele miejsca. Montaż typu „LEGO” jest niezwykle łatwy i może stanowić świetną zabawę dla całej rodzinyJ Produkt jest atrakcyjny wizualnie, ma nowoczesny i kolorowy design.

Eliptyczna struktura podłogi

Podłoga z tworzywa wykonana w technologii ComfortPlast TM została zaprojektowana głownie z myślą o koniczynach ptaków. Owalna struktura zapobiega powstawaniu problemów z nóżkami i pazurkami. Elastyczne, lecz płaskie podłoże sprawia, że chodzenie, stanie, procesy prokreacji i krycia odbywają się w dużo bardziej komfortowych warunkach. Skutkuje to wyższym wskaźnikiem produkcji jaj w przyszłości i oczywiście dużo mniejszą ilością problemów z łapkami. Podłoga eliptyczna w systemie ComfortPlus TM zastępuje typowe dostępne na rynku podłoża ze stali ocynkowanej. Dzięki temu nasze podłogi są odporne na rdzę, bezpieczne dla nóżek, bardzo wygodne i stwarzające niezwykle higieniczne środowisko dla drobiu.

Higieniczna taca na odchody

Specjalna taca na odchody umieszczona jest w dolnej części klatki. Umożliwia to sprawne zbieranie zanieczyszczeń i efektywny proces czyszczenia. Taca z łatwością wysuwa się i wsuwa, co znacznie usprawnia i przyspiesza opróżnianie zawartości. Zastosowany mechanizm zapobiega rozwojowi szkodliwych substancji, takich jak bakterie czy drobnoustroje i całkowicie eliminuje je z przestrzeni życiowej ptaków.

Inteligentne karmidła z kratownicą

Klatki wyposażone są w duże wyjmowane karmidła, mieszczące 3 kg pokarmu, które odporne są na wszelkie wstrząsy. Czerwone kratownice umieszczone na karmidle mają za zadanie zmniejszyć straty pokarmu. Straty są mniejsze nawet o 30%, a to wszystko dzięki innowacyjnej budowie karmideł.

Poidła automatyczne

Zbiornik na wodę wielokrotnego użytku o pojemności 8 litrów dostarcza przefiltrowaną wodę do 2-óch stalowych poidełek zamontowanych wewnątrz klatki. Zbiornik połączony jest z poidełkami antybakteryjnym przewodem kwadratowym z PCV. Poidełka wyposażone są w niplowy system antyprzeciekowy i w miseczki znajdujące się nieco poniżej. Zapobiega to rozlewaniu się wody na podłoże i same ptaki. Zapewnia to najwyższy poziom higieny wewnątrz klatki.

Wielofunkcyjna konstrukcja

Klatki można powiększyć o dodatkowe piętra / poziomy. Można łączyć je nie tylko z innymi poziomami, ale i z klatkami dla innego rodzaju drobiu i odchowalnikami.

Marka:

Cimuka

Model:

GL25-03-1K

Technologia:

ComfortPlast TM

Materiał:

Tworzywo ABS

Wkład w montaż:

Średni

Zalecane umiejscowienie:

Pomieszczenie zamknięte, najlepiej o stałej temperaturze

Wymiary po montażu: dł. 98 cm x szer. 60 cm x wys. 59 cm

Wymiary wewnętrzne: dł. 91 cm x szer. 44 cm x wys. 24 cm

Wymiary opakowania: dł. 99 cm x szer. 61 cm x wys. 15 cm

Waga: 13,2 kg