Wylęgarka Klujnik - CT180 H

Wylęgarka Klujnik - CT180 H

CT180H

Wylęgarka Klujnik jaj CT180 H to produkt w pełni automatyczny. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest trwały i odporny na uszkodzenia.

Towar produkowany w Europie, przez producenta z 40-letnim doświadczeniem, z wykorzystaniem opatentowanych technologii odzwierciedlających procesy zachodzące naturalnie. Dzięki temu wskaźnik wylęgu jaki może osiągnąć sprzęt przy poprawnym użytkowaniu dochodzi nawet do 97%.

Systemy takie jak AirrouteTM Plus czy HumisonicTM gwarantują wysoką energooszczędność, co pozwala zaoszczędzić na zużyciu energii i obniżyć rachunki za prąd czy wodę. Jest to obecnie najbardziej energooszczędny produkt dostępny na polskim rynku.

Klujnik objęty jest 12-miesięczną gwarancją sklepu internetowego Bio-Eggs. W przypadku konieczności zapewnimy łatwą i szybką procedurę zwrotu.

Inkubatory Nowe.png

Klienci, którzy nam zaufali

Logotypy Strona_New.png

3 299,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

W pełni automatyczny sprzęt

Automatyczna Wylęgarka Klujnik CT180 H to najwyżej oceniany sprzęt do profesjonalnego wykluwania piskląt na rynku polskim. W linii CT dostępne są trzy modele, o pojemności 60, 120 i 180 jaj do jednoczesnego wylęgu, co daje elastyczność dostosowania sprzętu do konkretnych potrzeb hodowli. Jest to zatem największy model w naszej serii Klujników CT. CT180 H dedykowany jest doświadczonym hodowcom przeprowadzającym kilka cykli wylęgania piskląt rocznie. Sprzęt ten na nowo definiuje efektywność i precyzję w hodowli drobiu.

Numer 1 na rynku polskim, w kategorii Klujników-Wylęgarek do 200 jaj

Dzięki pełnej automatyzacji w kontekście dokładnej kontroli wilgotności i precyzyjnym pomiarom temperatury, CT180 H to wybór numer jeden dla skrupulatnych użytkowników chcących osiągnąć jak najlepsze wskaźniki w procesie wylęgania. Nasz sprzęt osiąga wyniki do nawet 97%.

Jako największy model CT180 H wyróżnia się niezrównaną pojemnością i zdolnościami. Bez względu na to, czy wylęgasz różnorodne gatunki ptaków, takie jak kurczaki, przepiórki, indyki, kuropatwy, bażanty, pawie, gęsi czy kaczki, ten Klujnik jajek zapewnia wyjątkowe rezultaty. Zestaw zawiera 6 koszy wylęgowych. Nie ma potrzeby dodatkowych zakupów - wszystko, czego potrzebujesz, jest w zestawie.

Funkcjonalna budowa

Jedną z wyróżniających cech CT180 H jest jego dwudrzwiowy design. Ta unikalna cecha ułatwia czyszczenie i dezynfekcję, umożliwiając łatwy dostęp do każdego zakamarka urządzenia. Czyszczenie i utrzymanie higienicznego środowiska dla Twojej hodowli nigdy nie było tak wygodne.

Cyfrowy monitoring ustawionych parametrów

Konfiguracja cyfrowego monitora CT180 H jest szybka i bezproblemowa. Jest ona ustawiona domyślnie dla kurczaków, natomiast dokonanie szybkich zmian ustawień dla innych gatunków drobiu jest niezwykle łatwe. Dzięki temu, że Wylęgarka jest w pełni automatyczna możesz go przysłowiowo "ustawić i zapomnieć". Standardowe konfiguracje dla kurczaków są gotowe do użycia od razu, zapewniając idealną wilgotność i temperaturę przez proces lęgu. System wilgotności HumisonicTM, kluczowy element automatyzacji, zapewnia precyzyjną kontrolę wilgotności, eliminując potrzebę użycia podkładek lub gąbek i usprawniając tym samym proces inkubacji. Zalecamy utrzymanie temperatury pomieszczenia między 18 a 24 stopniami Celsjusza. 

Duża oszczędność czasu i pieniędzy dla hodowcy

Użytkowanie CT180 H przekłada się na znaczącą oszczędność czasu i pieniędzy. Z CT180 SH Twoje przedsięwzięcia w hodowli drobiu będą bardziej efektywne i udane niż kiedykolwiek wcześniej.

Gwarancja udanych lęgów

Model CT180 H to nie tylko Wylęgarka jajek dla kurczaków, przepiórek czy innego rodzaju ptaków, to zaawansowane narzędzie zaprojektowane, aby sprostać rygorystycznym standardom wymagających hodowców, oczekujących doskonałych wyników. Z tym sprzętem doświadczysz niespotykanej efektywności, oszczędności energii i precyzji we wszystkich przeprowadzanych cyklach. Przeniesiesz swoje przedsięwzięcia w obszarze hodowli drobiu na inny poziom i sprawisz, że każdy z nich będzie sukcesem.

Sprzęt objęty jest gwarancją producenta. W razie jakichkolwiek zapytań jesteśmy tutaj, aby doradzić Ci lub odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Cimuka
CT180H
1 szt.
Pojemność inkubatora
120-180
Rozmiar Inkubatora
Średni

Seria CT to Inkubatory i Wylęgarki - Klujniki wyposażone w doskonale izolowaną komorę i w pełni zautomatyzowany system wykluwania, który gwarantuje bardzo dobre wyniki inkubacji i wylęgu. W sumie oferowanych jest 6 różnych modeli o 3 różnych przeznaczeniach. Zatem wyróżniamy modele oznakowane symbolem „SH” i „H”. Każdy z nich posiada 3 dostępne pojemności: 60, 120 i 180 jaj kurzych.

 

Model SH – inkubacja i wylęganie kompleksowe

Modele oznaczone symbolem „SH” są przeznaczone do inkubacji i wylęgania całościowego, co oznacza, że cała pojemność inkubatora jest wykorzystywana podczas rozwoju zarodków (do około 18. dnia inkubacji). Następnie, po zamontowaniu koszy lęgowych, które znajdują się w zestawie, urządzenie będzie służyć jako kompleksowa wylęgarka (ostatnie 3 dni procesu inkubacji).

 

Model H –wylęganie kompleksowe

Model oznaczony symbolem H przeznaczony jest do użytkowania w trakcie ostatnich 3 dni procesu inkubacji (19-21. Dzień inkubacji). Dzięki systemowi niezależnych pięter i możliwości swobodnego dostępu do każdej kondygnacji, proces wylęgania jaj staje się bardzo prosty.  

Pojemność inkubatora lęgowego

 

Kura: 180

Indyk: 120

Kaczka: 120

Przepiórka: 468

Kuropatwa: 252

Bażant: 216

Gęś: 72

Paw: 72

Aktywne chłodzenie (pierwszy taki produkt na rynku)

Większość ptaków, przynajmniej raz w całym procesie inkubacji, opuszcza gniazdo. W tym czasie jaja ochładzają się i uwalniają wilgoć. Aktywne okresowe chłodzenie (Active Periodic Cooling) zmienia temperaturę i wilgotność w inkubatorze, aby odtworzyć proces chłodzenia i osuszania, który jaja otrzymywałyby naturalnie od matki ptaka opuszczającej gniazdo. Ten wyjątkowy dodatek do naszych inkubatorów znacząco zwiększa wskaźniki wylęgu. Jest to niezwykle ważne, jeśli wykluwasz np. gęsie jaja. 

 

Wentylacja: AirRoute TM

Wentylacja w systemie AirRoute TM zapewni oszczędność energii dochodzącą do poziomu 90% przy zużyciu prądu 3W. Dzięki zastosowaniu opatentowanego systemu wentylacji możesz mieć pewność, że sprzęt doskonale rozprowadzi i utrzyma stałą temperaturę i wilgotność w całym inkubatorze.
Sprzęt posiada certyfikat ochrony przed pyłem i wilgocią IP55. Ochrona ta znacząco wpływa na dłuższą żywotność Wylęgarni. Jakiekolwiek spadki napięcia nie wypływają na cyrkulację powietrza - system działa sprawnie w zakresie 90-265 V podczas pracy Wylęgarki.

 

Wilgotność: Humisonic TM

Wylęgarki Klujniki CT zawsze utrzymują wewnętrzną temperaturę i wilgotność zgodnie z ustawionymi parametrami. Nasz system HumisonicTM zapewnia bieżącą wilgotność w Wylęgarce. Po prostu dodaj wodę do zbiornika na górze. Nie zapomnij również napełnić dolnego kanalików wodnych, aby uzyskać dodatkowe wsparcie - w razie zaistnienia takiej potrzeby. 

 

Alarm(y):

Wylęgarki CT oferują 2 typy alarmów: 

- Alarm zbyt wysokiej / niskiej temperatury (w komplecie czujnik wewnętrzny i zewnętrzny)

- Alarm zbyt wysokiej / niskiej wilgotności (w komplecie czujnik wewnętrzny i zewnętrzny)

 

Dostęp przedni i tylny:

Pełny, przedni i tylny, dostęp do Wylęgarki znacznie ułatwia czyszczenie. Przy procesie projektowania producent kierował się głównie założeniem prostoty w obsłudze.

Marka:

Cimuka

Model:

CT180 H

Materiał:

Izolowane ściany - Tworzywo ABS
Rama - Anodowane Aluminium

Wkład w montaż:

Mały

Zalecane umiejscowienie:

Pomieszczenie zamknięte, najlepiej o stałej temperaturze

W pakiecie:

Zapasowy bezpiecznik

Instrukcja Obsługi

6 koszy wylęgowych CS30

Kalibrowany termometr do jaj

Moc:

Napięcie: 230 V / 50 HZ
- Średnie zużycie energii: 75 W

- Maksymalna moc: 210 W 

Wymiary po montażu: dł. 43,2 cm x szer. 67,3 cm x wys. 106,7 cm

Wymiary opakowania: dł. 40,6 cm x szer. 63,5 cm x wys. 97,7 cm

Waga: 22,2 kg