Inkubator Lęgowy Jaj z Klujnikiem – Automatyczny - PD60 SH

Inkubator Lęgowy Jaj z Klujnikiem – Automatyczny - PD60 SH

PD60SH

Inkubator do jaj PD60 SH to produkt w pełni automatyczny. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest trwały i odporny na uszkodzenia.

Towar produkowany w Europie, przez producenta z 40-letnim doświadczeniem, z wykorzystaniem opatentowanych technologii odzwierciedlających procesy zachodzące naturalnie. Dzięki temu wskaźnik wylęgu jaki może osiągnąć sprzęt przy poprawnym użytkowaniu dochodzi nawet do 97%.

System taki jak AirrouteTM Plus gwarantuje wysoką energooszczędność, co pozwala zaoszczędzić na zużyciu energii i obniżyć rachunki za prąd czy wodę. Jest to obecnie najbardziej energooszczędny produkt dostępny na polskim rynku.

Inkubator objęty jest 12-miesięczną gwarancją sklepu internetowego Bio-Eggs. W przypadku konieczności zapewnimy łatwą i szybką procedurę zwrotu.

Inkubatory Nowe.png

Klienci, którzy nam zaufali

Logotypy Telefon.png

1 399,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Możliwośc płatności ratalnej Santander.

Ilość

Automatyczny Inkubator i Wylęgarka

Model Inkubatora lęgowego PD60SH wyposażony jest w dwa systemy obracarki automatycznej Conturn30 służące do automatycznego obracania jaj i dwie tace lęgowe. Model ma pojemność 60 jaj kurzych, może być używany również do inkubacji oraz wylęgu jaj indyczych, kaczych, przepiórczych, kuropatw, bażancich, gęsich i pawich.

Pojemność inkubatora umożliwia umieszczenie wszystkich 60 jaj w celu inkubacji tudzież wszystkich 60 jaj do procesu wylęgu. Model ten umożliwia też przeprowadzenie procesów inkubacji i lęgu jednocześnie, poprzez załadowanie częściowe w zestawach np. 30 jaj do inkubacji i 30 jaj do wylęgu.

Oszczędność Twojego czasu dzięki automatycznemu obracaniu jaj

Dzięki systemowi Conturn30 obracanie inkubowanych jaj odbywa się automatycznie i nie trzeba rotować jaj ręcznie. Takie jaja, na 3 dni przed zakończeniem inkubacji należy przełożyć na tace lęgowe. Można również inkubować i wykluwać różne rodzaje jaj jednocześnie. Kanałowa dolna część korpusu umożliwia łatwą regulację wilgotności wewnątrz inkubatora. Wartości temperatury i wilgotności można monitorować na wyświetlaczu cyfrowym.

Energooszczędny

Dzięki kompaktowej budowie oraz opatentowanej technologii wentylacji inkubator charakteryzuje się bardzo niskim zużyciem energii.

Cimuka
PD60SH
7 szt.
Pojemność inkubatora
30-60
Rozmiar Inkubatora
Mały

Pojemność inkubatora lęgowego

 

Kura: 60

Indyk: 40

Kaczka: 40

Przepiórka: 108-156*

Kuropatwa: 84

Bażant: 72

Gęś: 24**

Paw: 24**

 

*Opcjonalnie mogą być umieszczone stojaki dla jaj przepiórczych, model QT13, co zwiększy pojemność inkubacji
**Dla jaj gęsich niezbędne są 4 stojaki dla jaj gęsich, model GT03

Aktywne chłodzenie (pierwszy taki produkt na rynku):

Większość ptaków, przynajmniej raz w całym procesie inkubacji, opuszcza gniazdo. W tym czasie jaja ochładzają się i uwalniają wilgoć. Aktywne okresowe chłodzenie (Active Periodic Cooling) zmienia temperaturę i wilgotność w inkubatorze, aby odtworzyć proces chłodzenia i oddawania wilgoci, który jaja otrzymywałyby naturalnie od matki ptaka tymczasowo opuszczającej gniazdo. Ten wyjątkowy dodatek do naszych inkubatorów znacząco zwiększa wskaźniki wylęgu. Jest to niezwykle ważne, jeśli wykluwasz np. gęsie jaja.

 

Obracarka do jajek: Conturn TM 30:

Możesz znacząco zmniejszyć stres związany z inkubacją jaj dzięki bezwibracyjnym obracarkom. Skalibrowane obracanie zapewnia wysokie wskaźniki wylęgu i zużywają minimalną ilość energii (średnia zużycia to 50W) - oszczędzając Twoje pieniądze.

 

Wentylacja:

Odpowiednia wentylacja jest niezbędna, aby dostarczyć embrionom tlen i usunąć powstały dwutlenek węgla. W modelu PD wentylacja jest sterowana automatycznie za pomocą wentylatora i odpowiednio rozmieszczonych, regulowanych otworów, którymi powietrze wpływa i wypływa z inkubatora.

 

Wilgotność:

Inkubatory PD zawsze utrzymują wewnętrzną temperaturę i wilgotność zgodnie z ustawionymi parametrami. Poziom wilgotności wewnątrz komory można regulować za pomocą kanałów wodnych. Wartość wilgotności wskazana jest w panelu sterowania cyfrowo. Płaszcz wodny w podstawie bezpośrednio wpływa na poziom wilgotności wewnątrz inkubatora. Modele PD posiadają kanały wodne różnej wielkości. Służą one do dostosowania poziomu wilgotności do żądanej wartości

 

Alarm(y):

Inkubatory PD oferują 2 typy alarmów:

- Alarm zbyt wysokiej / niskiej temperatury (czujnik pokojowy Plus)

- Alarm zbyt wysokiej / niskiej wilgotności (czujnik pokojowy Plus)

Marka:

Cimuka

Model:

PD60SH

Zastosowanie:

Inkubacja całkowita z automatycznym obracaniem jaj

Wylęganie, Klucie całkowite

Jednoczesna, częściowa Inkubacja i Wylęg

Materiał:

Komora o grubych ściankach ABS

Przezroczysta pokrywa ABS

Wkład w montaż:

Mały

Zalecane umiejscowienie:

Pomieszczenie zamknięte, najlepiej o stałej temperaturze

W pakiecie:

Instrukcja obsługi,

Kabel Zasilania,

2 Tace lęgowe,

Kabel dystrybucyjny

Adapter Conturn 8W

Moc: 

Napięcie: 230 V / 50 HZ

Średnie zużycie energii: 30 W

Maksymalna moc: 85 W

Temperatura:

Automatyczny regulator temperatury PID (automatyczny dobór parametrów),
Cyfrowy wskaźnik temperatury

Inkubacja:

System obracania automatycznego Conturn30 (w zestawie wbudowanobracarka ConturnTM30)

Adapter Conturn 8W na podwójne zasilanie

Zabezpieczenia:

Bezpiecznik
Możliwość ustawienia trybu pracy bez czujnika

Wymiary po montażu: dł. 65 cm x szer. 45 cm x wys. 25 cm

Wymiary opakowania: dł. 66.5 cm x szer. 47 cm x wys. 28 cm

Waga: 8,3 kg